پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

15. فروردين 1396 - 21:45
فرماندارشهرستان لنده در حاشیه بازدید از روستای عروه گفت: مشکلات ساکنین روستای عروه به طور ویژه با تشکیل کارگروهی ویژه متشکل از ادارات و نهادهای مسئول برگزار و پیگیری خواهند شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، دارا کریمی نژاد فرماندار شهرستان لنده در جمع مردم روستای عروه ضمن تبریک سال نو با اشاره به مشکلات جاده ای روستای عروه اظهار داشت: مسئولان باید با همت جهادی خود در خصوص رفع مشکلات روستای صعب‌العبور عروه از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

وی افزود: تمام مشکلات و مسائل این روستا احصاء و پیگیری های لازم در خصوص رفع این مشکلات از طریق ادارات و مدیران کل پیگیری خواهند شد.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: در خصوص مشکلات جاده این روستا نیز حتما پیگیری های لازم از طریق اداره راه و شهرسازی صورت خواهد گرفت.

وی تاکیدکرد: ادارات جهاد کشاورزی، شبکه دامپزشکی، شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده باید در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکلات بهداشتی این روستا هرچه سریعتر اقدام نمایند.

کریمی نژاد اظهارکرد: در خصوص وضعیت ساماندهی چشمه آب شرب روستای عروه نیز با رایزنی های صورت گرفته با اداره امور عشایری شهرستان های کهگیلویه ولنده بحث ساماندهی چشمه نیز در برنامه کاری این اداره قرارگرفت.

رئیس شورای اداری شهرستان لنده تصریح کرد: جهاد کشاورزی نیز در خصوص ساماندهی چشمه های ثقلی روستا و احداث کانال آبرسانی به باغات نیز در آینده نزدیک برنامه ریزی خواهدشد.

وی تاکیدکرد: در حوزه گردشگری نیز این روستا می تواند به قطبی مناسب برای توسعه گردشگری و برگزاری تورهای گردشگری تبدیل شود.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس