آخرین اخبار

پربازدیدها

26. فروردين 1396 - 16:31
هفته فرهنگ و هنر,خبرلنده,برنامه های فرهنگی,منوچهر زنگنه,شهرستان لنده,معرفی دستاوردهای فرهنگی,اخبار لنده
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده خبرداد:
برگزاری هفته فرهنگ و هنر شهرستان لنده از27فرودین ماه
نویسنده: 
سید اسماعیل میری
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده از برگزاری مراسم هفته فرهنگ و هنر شهرستان لنده از روز یک شنبه به مدت هفت روز در این شهرستان خبرداد.

اسماعیل زارعی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، ضمن اشاره به مسئله فرهنگ و نقش آن در ترویج آداب ورسوم محلی گفت: فرهنگ شاکله اصلی هرجامعه است که مناسبت های فرهنگی و آداب و روسم مناطق بیان گر سبک زندگی هر منطقه ای است.

وی افزود: اولین مراسم هفته فرهنگ و هنر شهرستان لنده با هدف معرفی ظرفیت های فرهنگی هنری شهرستان به شکل اجرای برنامه های فرهنگی و هنری از روز یک شنبه در این شهرستان آغاز خواهد شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: اجرای موسیقی، تئاتر، شعرخوانی، تجلیل از هنرمندان برپایی نمایشگاه از برنامه های هفته فرهنگ و هنر شهرستان است.

وی تاکیدکرد: هفته فرهنگ و هنر بهترین فرصت برای شناسایی و رشد سایر استعدادهای هنری و فرهنگی در سطح روستاهای و شهرستان است.

زراعی اظهارکرد: روز یک شنبه 27فرودی ماه سال جاری راس ساعت17 شاهد اجرای زنده موسیقی محلی با حضور خواننده محلی و پاپ منوچهر زنگنه در سالن خدیجه کبری(س) اداره آموزش و پرورش لنده خواهیم بود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده اظهارکرد: برنامه اصلی هفته فرهنگ و هنر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی نیز روز دوشنبه 28فرودین ماه سال جاری راس ساعت17 در روستای قیام از توابع بخش مرکزی شهرستان لنده برگزار خواهد شد.

گفتنی است این اولین هفته فرهنگ و هنر در شهرستان لنده است که از فردا در سطح شهرستان لنده برگزار خواهد شد.
شهرستان لنده دارای 23هزارنفر جمعیت و در فاصله 208کیلومتری یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد واقع شده است.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس