آخرین اخبار

15. ارديبهشت 1396 - 14:39
سوء استفاده از جوانان در همایش های انتخاباتی/قطعی مکرر برق بازی با اعصاب و مال مردم است/مردم به کسانی رای می دهند که نگاهش به داخل باشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن اشاره به مشکلات موجود در جامعه اظهارکرد: صادق بودن مسئولان با مردم و پرهیز از دادن وعده های خلاف واقع از مهمترین ویژگی های یک مسئولان دلسوز است.

وی افزود: مردم ما آن قدری زیرک هستند که میان وعده ها و عملکردها را به خوبی تشخیص دهند و همه ما نیز وظیفه داریم تا زمینه شناخت هرچه بهتر حرف حق و باطل را برای آگاهی هرچه بهتر فراهیم کنیم.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: همه مسئولان در هرپست و جایگاه حقیقی و حقوقی که هستند باید خود را خادم مردم بدانند و برای خدمت بی منت به این ملت شریف شبانه روز تلاش کنند.

وی ضمن همدردی با خانواده های کارگران حادثه  معدن در استان گلستان تاکیدکرد: امروز ملت ایران شریک غم خانواده های عزادار حادثه ناگوار معدن در استان گلستان هستیم و مسئولان باید رسیدگی فوری به بهبود وضعیت معدن کاران باشند.

محمودی اصل اظهارکرد: مسئله انتخابات یکی از مهمترین مسائل مهم کشور و نظام است که نیازمند حضور آگاهانه مردم برای تجلی بخشی به این امر مهم و حساس است.

خطیب جمعه لنده گفت: ملت فهیم ایران به وعده های کاندیدای ریاست جمهوری به خوبی توجه کنند و به کسانی رای دهند که توجه آنان به رفع مشکلات معیشتی مردم با نگاه با داخل باشد نه نگاه به بیرون.

وی اظهارکرد: نگاه  به خارج از کشور را تجربه کردیم و به خوبی دیدیم که هیچ فایده ای برای بهبود وضعیت معیشتی مردم نداشت و لذا لازم است مردم به نوع نگاه کاندیدای ریاست جمهوری به خوبی توجه کنند.

محمودی اصل گفت:عده ای  براین باورند که در سایه تعامل با دنیا می تواند مشکلات مردم را حل کرد که لازم است خوب بدانیم که ما با همه دنیا منهای امریکا و اسرئیل کوچکترین مشکلی نداریم .

وی در ادامه اظهارکرد: مسئولان باید قدر ظرفیت های داخلی را بدانند و تنها راه حل مشکلات نیز تغییر نوع نگاه از خارج به داخل کشور است.

خطیب جمعه شهرستان لنده گفت: برنامه های باید به گونه ای تهیه و تنظیم شده باشند که در برگیرنده اقشار مستضعف و فقیر جامعه باشد نه برمبنای حمایت از ثروتمندان.

محمودی اصل خاطرنشان ساخت: مهمترین برنامه کاندیدای ریاست جمهوری باید برمبنای مبارزه با مفاسد اقتصادی، قاچاق کالا به خصوص گردن کلفت ها و رفع محرومیت ها و توجه به وضعیت معیشتی اقشار آسیب پذیر جامعه باشد.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: در انتخاب فرد اصلح باید به کارنامه آنان و سوابق مدیریتی به همراه وعده های داده شده توجه  همراه با دقت کافی کرد.

وی اظهارکرد:حضور حداکثری مردم در انتخابات یک امر مهم و ضروری برای تقویت نظام است لذا این حضور آگاهانه باید همراه با شناخت کامل چهره ها در شورای شهر و ریاست جمهوری باشد.

لازم است کاندیدای انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری خوب توجه کنند که تا زمان اعلام نتایج قطعی باید پایبند به قانون باشند و مردم را نیز به این امر دعوت کنند و از بیان مطالب حاشیه ساز به شدت پرهیز کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده گفت: روز جوان فرصتی برای شناخت بهتر درد دل های جوانان و برنامه ریزی بهتر برای این نسل پویا است.

وی گفت: باید جامعه و خانواده ها قدر و ارزش و منزلت جوانان را به خوبی بدانند چرا که سرمایه واقعی جامعه همین جوانان هستند و آینده سازان واقعی جامعه نیز خواهند بود.

خطیب جمعه شهرستان لنده گفت: در همایش ها و رسانه ها و سایر مناسبت ها نباید از جوانان سوء استفاده کرد و تنها از ظرفیت جوانان برای اهداف سیاسی و انتخاباتی خود استفاده کرد بلکه باید برای آنان برنامه ریزی های دقیق و هدفمند داشت.

وی تاکیدکرد: خانواده ها و برنامه ریزان جامعه باید برای رفع مشکلات جوانان برنامه ریزی های اصولی و کاربردی داشته باشندچرا که دشمن به دنبال منحرف کردن جوانان از اعتقادات  و اصول دینی است.

امام جمعه شهرستان لنده با اشاره به مشکلات قطعی مکرر برق شهرستان لنده گفت: متاسفانه قطعی چندین باره برق در روزهای گذشته باعث خسارت جدی به شهروندان شده است.

وی گفت:  قطعی های مکرر برق در این شهرستان باعث  ضرر وزیان های زیادی به مردم شده است که واقعا  مردم رانگران کرده است.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده گفت: باتوجه به گرمسیری بوده شهرستان لنده و گرمای طاقت فرسا، مسئولان اداره برق شهرستان و استان باید به دنبال رفع مشکلات اساسی این معضل اساسی باشند.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس