آخرین اخبار

19. ارديبهشت 1396 - 9:14
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: جوانی فرصتی نیک و ناب برای حفظ دستاوردهای انقلاب است که اگر همین جوانان انقلابی مدافعان حرم نبودند امروز کشور ما با توطئه‌های دشمنان با چالش‌های بزرگ امنیتی روبرو بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در مراسم تجلیل از خادمان نماز که در اداره بهزیستی شهرستان لنده برگزار شد با تبریک روز جوان به نقش جوانان در کشور اشاره کرد و گفت: یکی از برکات ارزشمند هر جامعه ای وجود نیروی‌های جوان، با استعداد و تحصیل کرده است.
وی افزود: نیروی جوان کشور سرشار از انرژی و پویایی است که نیازمند مدیریت و برنامه ریزی مدون برای ایجاد اشتغال و ازدواج است.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: جوانی فرصتی نیک و ناب برای حفظ دستاوردهای انقلاب است که اگر همین جوانان انقلابی مدافعان حرم نبودند امروز کشور ما با توطئه‌های دشمنان با چالش‌های بزرگ امنیتی روبرو بود.
وی تاکید کرد: برنامه ریزی برای ایجاد شور و نشاط در جامعه از مهم‌ترین وظایف دستگاه‌های فرهنگی است که با تغذیه مناسب فکری جلوی سیطره نفوذ دشمن را در باب مسائل مربوط به جوانان مسدود سازند.
الهی نیا اظهار کرد: نیروی جوان ما باید در عرصه‌های مهم به خصوص پست‌های کلیدی کشور به کار گرفته شوند تا با روحیه جهادی و جوانی خود بتوانند کشور را در مسیر پیشرفت و توسعه به پیش ببرند.
انتهای پیام/م

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس