پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

4. خرداد 1396 - 11:25
فرماندار شهرستان لنده از انتخاب شهرستان لنده به عنوان شهرستان پایلوت اقتصاد مقاومتی بنیاد مستضعفان کشور برای سال 96 خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، دارا کریمی نژاد در حاشیه مراسم غبار روبی گلزار شهدای شهرستان لنده با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این شهرستان اظهار کرد: آنچه که ما امروز داریم به برکت خون همین شهیدان و خلق حماسه‌های مختلف بسیجیان در حماسه آزادسازی خرمشهر است.
وی افزود: وقتی داخل منچستر انگلیس که به قول خودشان مهد امنیت و آرامش هستند انفجاری صورت می‌گیرد تمام سیستم‌های دفاعی آنان را برهم می زند ولی در ایران اسلامی انتخاباتی با شکوه بی نظیر و حماسی ملت در اوج امینت برگزار می‌شود و کوچک‌ترین مشکل در امنیت انتخابات وارد نمی‌شود نشانه مستقیم یدالله فوق ایدیهم است.
فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: جمله خدا خرمشهر را آزاد کرد نمونه بارز هدایت و عنایات خاصه خداوند و امام زمان (عج) به ملت ایران در آزاد سازی خرمشهر است.
وی تاکید کرد: جمله زیبای شهید جهان آرا که گفتند: اگر شهر سقوط کرد نباید ایمان و اخلاق از بین برود و چه زیبا این سخن ارزشمند امروز برای جامعه ما کاربرد دارد.
کریمی نژاد اظهار کرد: اگر این جمله ارزشمند را ویکتورهگو، والتر و یا کسانی دیگر می‌گفتند امروز در تمام کتاب‌های دنیا منتشر می‌شد.

رئیس شورای اداری شهرستان لنده گفت: از همه ملت ایران که حماسه‌ای بی نظیر خلق کردند باید تشکر به خصوص از مقام معظم رهبری که مدیریت جامع انتخابات‌ها و اداره کشور را به بهترین سبک ممکن در این چندین سال گذشته به درستی هدایت و رهبری کرد باید قدردانی و تشکر کرد.
وی تاکید کرد: از همه کسانی که در امر انتخابات در سطح شهرستان لنده بیشتری همکاری را داشتند به خصوص نیروهای امنیتی و انتظامی و بسیج و سپاه به طور ویژه باید قدردانی کرد.
کریمی نژاد اظهار کرد: تنها شهرستانی در کل استان هستیم که بدون حضور نیروهای یگان ویژه ناجا و تنها با استفاده از ظرفیت و توان نیروهای امنیتی و نظامی و انتظامی موجود در شهرستان توانستیم انتخاباتی با بالاترین ضریب امنیتی را برگزار کنیم.
وی در ادامه اظهار کرد: با تلاش‌های صورت گرفته و با حمایت بنیاد مستضعفان علی رغم گرفتاری‌های انتخابات توانسته‌ایم اعتماد بنیاد مستضعفان را جهت سرمایه گذاری در این شهرستان که پازلی از استعدادها است را جلب کنیم و برای پیشرفت این شهرستان اقدامات ارزشمندی در حال شکل گیری است.
فرماندار شهرستان لنده از انتخاب شهرستان لنده به عنوان شهرستان پایلوت اقتصاد مقاومتی بنیاد مستضعفان کشور برای سال ۹۶ خبر داد.
وی خاطر نشان کرد: شهرستان لنده در آینده نزدیک با سرمایه گذاری مستقیم بنیاد مستضعفان در زمینه‌های اقتصادی، صنایع دستی، گیاهان داروئی، کشاورزی، معادن، گردشگری و سایر زمینه‌ها مشارکت خواهد کرد که به لحاظ اقتصادی و رفع بیکاری می‌تواند علاوه بر رفع بیکاری جوانان این شهرستان نقش مؤثری در افزایش تولیدات در زمینه‌های مختلف داشته باشد.
کریمی نژاد اظهار کرد: قطعاً این حرکت عظیم باعث شد که این شهرستان به عنوان یکی از شهرستان‌های مهاجرت پذیر از سایر شهرستان‌های استان باشد که لازمه آن برقراری امنیت است.

وی تاکید کرد: کسانی که بخواهند امنیت این شهرستان را برهم بزنند خیانت به مردم و شهدای این شهرستان کرده‌اند چرا که این فرصت برای رفع ۱۰۰ درصدی بیکاری جوانانی است که در عسلویه در حال کار هستند.
انتهای پیام/م

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس