پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

11. خرداد 1396 - 5:23
جلسه امروز هیئت دولت، با برخورد زشت و الفاظ ناشایست وزیر بهداشت نسبت به خبرنگار روزنامه قدس همراه بود.

به گزارش خبرلنده به نفل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جلسه امروز هیئت دولت، با برخورد زشت و الفاظ ناشایست وزیر بهداشت نسبت به خبرنگار روزنامه قدس همراه بود.

 

در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت خبرنگار روزنامه قدس از قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در خصوص افتتاح بیمارستان امام رضا 2 و حساب ملی سلامت سوالی مطرح می کند که این سوال با واکنش عجیب وزیر مواجه می شود؛ قاضی زاده خطاب به خبرنگار روزنامه قدس می‌گوید: روزنامه قدس یک روزنامه سیاسی شده، از پول امام رضا خرج می‌کند و سیاست‌هایش علیه امام رضا است.

 

آرش خلیل‌خانه خبرنگار روزنامه قدس در خصوص برخورد وزیر با وی می‌گوید: خطاب به وزیر گفتم که ما هم یک رسانه‌ایم و بخش‌های مختلف داریم و سوالمان را می‌پرسیم؛ اما وزیر در ادامه گفت: شما مگر مزدورید؟ هر چرتی را که به شما می‌دهند نباید بپرسید، آدم از گرسنگی بمیرد بهتر از این است که برای این روزنامه‌کار کند.

 

چندی پیش هم جلسه هیئت دولت با رفتار زننده عباس آخوندی با یک خبرنگار همراه بود.(جزئیات بیشتر را اینجا بخوانید)

 

همچنین شبکه اطلاع رسانی راه دانا صبح امروز گزارشی از رفتارهای زننده وزرا و مشاوران روحانی منتشر کرد که آخوندی و قاضی‌زاده هاشمی از جمله وزرایی بودند که طی دولت یازدهم رفتارهای زشت و زننده‌ای از آن‌ها سر زده بود. (اینجا بخوانید)

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://t.me/joinchat/AAAAAEGMzGypJ0js3R6rKg
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس