آخرین اخبار

12. خرداد 1396 - 14:19
امام جمعه شهرستان لنده گفت: صیانت از آراء مردم همانند حق الناس است و قوه قضائیه بدون توجه به جایگاه حقیقی و حقوقی متخلفان باید برخورد شایسته ای داشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده ضمن قبولی طاعات و عبادت ماه مبارک رمضان اظهارکرد: ماه رمضان ماه خودسازی و استغفرار از درگاه حضرت باری تعالی است و باید در این ماه همه برای بخشش گناهان خویش تلاش کنند.

وی ضمن اشاره به انتخابات افزود: حماسه ای بزرگ از سوی ملت رقم خورد و صحت آن از سوی شورای نگهبان تائید شد ولی میزان تخلفات نیز به اندازه ای بود که صحت این میزان تخلفات نیز تائید وبه قوه قضائیه ارجاع شد.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: صیانت از آراء مردم همانند حق الناس است و قوه قضائیه بدون توجه به جایگاه حقیقی و حقوقی متخلفان باید برخورد شایسته ای داشته باشد.

وی تاکیدکرد: میزان تخلفات در این دوره از انتخابات همانند کبود تعرفه رای، جانب داری مسئولان برگزاری انتخابات، تاخیر در اجرای انتخابات و چندین و چند مورد مهم دیگر از عمده تخلفاتی است که در این انتخابات شاهد آن بوده ایم.

محمودی اصل خطاب به مسئولان برگزاری انتخابات در شهرستان لنده گفت: انتخابات شورای شهر باید هرچه سریعتر تعیین تکلیف شود و پرونده آن باید بسته شود.

خطیب جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: 14خرداد سالروز ارتحال ملکوتی امامی بود که فاتح همه قلوب شیعیان جهان بود و ارتحال ایشان باعث اندوهگین شدن همه ملت های مسلمان به خصوص شیعیان جهان بوده است.

وی در ادامه گفت: این روز تلخ ترین روز در تاریخ ملت ایران بود که حتی گوینده خبر نیز با بغضی اندوهگین خبر ارتحال امام را اعلام کرد.

امام جعمعه شهرستان لنده خاطر نشان کرد: هرچند ارتحال امام راحل ضایعی دردناک برای ملت ایران بود ولی انتخاب شایسته امام خامنه ای(مدظله العالی) باعث تسکین درد ملت شده است.

وی اظهارکرد: تدبیر ویژه امام خمینی(ره) و انتخاب شایسته خبرگان رهبری باعث انتخاب مقام معظم رهبری شد و نور امید را در دل ملت زنده کرده است.

محمودی اصل خطاب به برخی از کسانی که منافع سیاسی خویش را بر منافع ملی مقدم می دانند گفت: عده ای زمانی تا زمانی که منافع سیاسی شان اقتضا می کند پشت سر مقام معظم رهبری هستند ولی به محض عدم تامین منافع خود با رهبری زاویه درست می کنند.

وی گفت: 14خرداد علاوه بر ارتحال امام خمینی(ره) سالروز انتخاب شایسته مقام معظم رهبری نیز هست که این انتخاب شایسته را باید تبریک گفت.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده قیام 15خرداد را یکی از تلخ ترین حوادث تاریخ ملت ایران دانست وگفت: قیام 15خرداد بنا به گفته امام راحل تا ابد همیشه روز عزای ملت ایران است چرا که در این روز تعداد زیادی از مردم توسط رژیم شاهنشاهی به خاک خون کشیده شدند.

وی در پایان مساجد را بهترین پایگاه برای ترویج فرهنگ اسلام دانست و گفت: مساجد بهترین پایگاه برای ترویج فرهنگ اسلام است که می تواند با برنامه ریزی درست این پایگاه های معنوی را تقویت کرد.

انتهای پیام/م75

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس