پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

16. خرداد 1396 - 9:53
فرمانداری شهرستان لنده نسبت به درج خبری پیرامون گلایه یکی از اعضای شورای شهر نسبت به جاده لنده به سوق توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنده در خصوص خبر منتشر شده این پایگاه خبری با عنوان" جناب آقای فرماندار وقت عمل به وعده ها است 4ماه از وعده روکش آسفالت گذشت"واکنش نشان داده و با ارسال جوابیه ای خواستار انتشار آن شد.

متن این جوابیه به شرح زیر می باشد:

مدیر محترم پایگاه خبری خبر لنده

با سلام

نظر به درج مطلبی با عنوان " آقای فرماندار: وقت عمل به وعده هاست " جوابیه این فرمانداری جهت درج در آن پایگاه خبری ارسال میگردد .

بدیهی است بنا به قوانین حاکم بر فعالیتهای رسانه ای ، آن پایگاه خبری ملزم به انتشار آن خواهد بود .

به حول و قوه الهی مطالبه چندین ساله شهروندان فهیم لنده مبنی بر بازسازی ، مرمت و روکش آسفالت لنده به سوق در اولویت کاری قرار گرفت. جمله به یادماندنی " روسفیدی مسئولین در گرو روسیاهی راه لنده به سوق" فرماندار محترم در حضور استاندار ، معاونین و مدیران کل مویدی بر این مدعاست .

علیرغم بسته بودن مجاری تزریق اعتبار بدلیل پایان سال مالی، با پیگیری ها و سماجت استاندار محترم اعتبار لازمه از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور تخصیص داده شد.

در یک فرجه زمانی یک ماهه منتهی به ۹۵/۱۲/۲۵  فرایند برگزاری مناقصه و تعیین پیمانکار انجام گرفت. به منظور رفاه حال شهروندان و میهمانان نوروزی شروع عملیاتی این پروژه به بعد از تعطیلات نوروزی موکول گردید. بعد از اتمام تعطیلات نوروزی در تاریخ ۹۶/۱/۲۰ با تجهیز کارگاه ، پروژه رسما وارد فاز عملیات اجرایی گردید. هرچند بنا به پاره ای مشکلات از جمله نقض فنی کارخانه آسفالت و کمبود قیر در بازار به صورت مقطعی کار متوقف می شد اما همچنان با قدرت پروژه مذکور فعال می باشد .

بدلیل استفاده همزمان از راه با عملیات اجرایی ، طولانی شدن فرایند کار کاملا طبیعی است .

دولت تدبیر و امید با ارائه خدمت بی منت به مردم بعنوان ولی نعمتان نظام تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا پاسخگوی اعتماد مجدد ملت شریف ایران در بیست و نهم اردیبهشت امسال و به تبع آن اعتماد مردم شریف لنده به گفتمان اعتدال باشد. 

روابط عمومی  فرمانداری لنده

خبر " جناب آقای فرماندار وقت عمل به وعده ها است 4ماه از وعده روکش آسفالت گذشت" را می توانید در { اینجا} بخوانید.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس