آخرین اخبار

20. خرداد 1396 - 10:48
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یاسوج افزایش 50 درصدی حوادث و سوانح شهری در دو ماه گذشته در این شهر را نگران کننده دانست.

به گزارش  خبرلنده به نقل از پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛آتش پاد سوم محمد رستمی روزشنبه درجمع مدیران شهری افزود: بر اساس داده های آماری میزان وقوع حوادث و سوانح شهری درفروردین ماه سال جاری حدود 50 درصد و اردیبهشت ماه 78 درصد درمقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است .

وی اظهارداشت: بر این اساس در فروردین ماه سال جاری 87 فقره و اردیبهشت ماه نیز 90 فقره حادثه و سوانح در مناطق شهری یاسوج به وقوع پیوسته است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یاسوج گفت: رعایت نکردن نکات ایمنی، عدم توجه به اصول ایمنی در منزل ومحل کار، ساخت و ساز های غیر استاندارد، عدم آشنایی با نحوه استفاده از ابزارو تجهیزات، سهل انگاری اعضای خانواده از جمله عوامل موثر در وقوع حوادث و سوانح شهری نظیر آتش سوزی و غیره است.

وی افزود: آتش سوزی واحد های مسکونی، تجاری، فضای سبز، مزارع، باغات، ضایعات، خودرو و برق ،محبوس شدن در اماکن و آسانسور از جمله مواردی است که هر ماه در یاسوج به وقوع می پیوندد.

رستمی اظهار داشت: در دو ماه گذشته ۵۱ فقره محبوس شدن در اماکن و آسانسور در یاسوج ثبت شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۸ درصد رشد داشته است.

وی تصریح کرد: گاز گرفتگی، آبگرفتگی اماکن، عملیات آبی و غواصی، برش اشیاء حلقوی ونشت گازدر مقایسه با دو ماه نخست سالجاری دریاسوج افزایش چشمگیری داشته است.
 

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس