آخرین اخبار

22. خرداد 1396 - 13:29
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی از تعیین تکلیف سند ۲۰۳۰ در جلسه فردای این شورا خبر داد.

به گزارش خبرلنده به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، با بیان اینکه در جلسه هفته گذشته این شورا بحث‌هایی درباره سند ۲۰۳۰ مطرح و برخی از مسئولان دولتی نظرات خود را ارائه کردند، گفت: قرار است روز سه‌شنبه (۲۳ خرداد) در شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره این سند بار دیگر بحث و تبادل نظر شود.

وی با اعلام اینکه در جلسه فردا درباره سند ۲۰۳۰ در شورای عالی انقلاب فرهنگی جمع‌بندی نهایی صورت می‌گیرد، ادامه داد: مشکلات عدیده‌ای در سند ۲۰۳۰ مشاهده می‌شود که از سوی تیم کارشناسی شورای عالی انقلاب فرهنگی این مشکلات احصاء شده و در جلسه فردا مطرح می‌شود تا تصمیم‌گیری نهایی درباره این سند صورت گیرد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی از تعیین تکلیف سند ۲۰۳۰ در جلسه فردای این شورا خبر داد و ادامه داد: احتمالاً در جلسه فردای شورای عالی انقلاب فرهنگی حکم توقف کامل اجرای سند ۲۰۳۰ صادر شود.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه با مدیریتی که آقای روحانی در جلسه گذشته شورای عالی انقلاب فرهنگی داشتند، اجازه طرح اشکالات را به اعضای شورا نداد، اظهار داشت: امیدواریم که در جلسه فردا اعضا بتوانند اشکالات فراوانی که در سند ۲۰۳۰ هست را بیان کنند.

منبع: تسنیم

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس