آخرین اخبار

23. خرداد 1396 - 15:37
سخنگوی کمیسیون آموزش در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چقدر زمان تا پایان کار باقی مانده است گفت: درخواست تمدید 6 زماهه زمان تحقیق و تفحص را به هیات رئیسه داده‌ایم و حداکثر 5 ماه دیگر تا مشخص شدن همه تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان زمان لازم است.

به گزارش خبرلنده ، میرحمایت میرزاده، سخنگوی کمیسیون آموزش در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص اخرین وضعیت صندوق ذخیره فرهنگیان و خروج تعدادی از بدهکاران به بانک سرمایه از کشور اظهار داشت: تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان طبق قانون در حال پیگیری است و هنوز کار به طور کامل به اتمام نرسیده است.

 

وی افزود: نمی توانیم جزئیات را پیش از مشخص شدن نتیجه نهایی در اختیار کسی قرار بدهیم و اگر قرار باشد چیزی اعلام شود در نهایت در صحن علنی مجلس نتیجه تحقیق و تفحص قرائت می شود چرا که نتیجه قانونا محرمانه است.

 

سخنگوی کمیسیون آموزش در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چقدر زمان تا پایان کار باقی مانده است، گفت: درخواست تمدید 6 ماهه زمان تحقیق و تفحص را به هیات رئیسه داده‌ایم و حداکثر 5 ماه دیگر تا مشخص شدن همه تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان زمان لازم است.

 

پیش از این رئیس کمیسیون تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان اعلام کرده بود: تاکنون چند نفر متهم مرتبط با پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان را در هنگام خروج از کشور و در فرودگاه از هواپیما پایین آورده و برگردانده‌اند؛ اما فردی همچون محمد امامی به خارج از کشور سفر کرد؛ لذا معتقدم چنین مسائلی به روند کار آسیب می‌رساند.

 

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین گفته بود: این افراد تا زمان روشن شدن اتهام و تکلیف‌شان نباید از کشور خارج شوند و اگر محرز شد جرمی مرتکب نشدند، آزاد هستند به خارج از کشور و هرجایی که می‌خواهند بروند.

 

انتهای پیام/ط

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس