آخرین اخبار

25. خرداد 1396 - 15:21
منتخب شورای اسلامی شهرلنده گفت : آتش به اختیار یعنی آمادگی و اقدام 100درصدی نیروهای انقلابی برای مسائل مختلف و نهراسیدن از دشمن است .

به  گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، عطب اله آهنین جان منتخب مردم در شورای اسلامی دوره پنجم شهرلنده در گفتگو با خبرنگار خبرنگار این پایگاه خبری با اشاره به واژه آتش به اختیاری که مقام معظم رهبری فرموده اند گفت: همه ما به خوبی در هشت سال دفاع مقدس با اطاعت از فرمانده هان به خوبی می دانیم که وقتی فرمانده فرمان آتش به اختیار می دهد یعنی فقط یک بار دستور صادر شد دیگر نیاز به صدور مجدد فرمان نیست و آتش به اختیار است.

وی افزود: مقام معظم رهبری در این برهه از زمان فرمانی صادر کردند که تکلیف تمام نیروهای امنیتی، حفاظتی، فرهگی ، اجتماعی و از این قبیل را مشخص کرده و همه نیز باید برای اهداف متعالی نظام آماده باشند.

منتخب مردم در شورای اسلامی دوره پنجم شهرلنده تصریح کرد: حضور جوانان مومن و انقلابی در عرصه های فرهنگی به مثابه همین فرمان است که باید در این عرصه مهم بیشتر کار شود و دیگر نیازی نسیت منتظر فرامین حکیمانه ایشان در این خصوص باشیم.

آهنین جان تاکیدکرد: در حوزه امنیت ملی و جغرافیایی سیاسی نیز این امر کاملا صادق است و همه باید تابع این دستور جهادی باشیم و با آتش به اختیار و رعایت اصول و راهبرد های نظام اقدام کنیم.

وی در ادامه گفت: لازم است نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی با توجه به صدور فرمان آتش به اختیار از سوی فرمانده کل قوا اگر حادثه ای همانند مجلس اتفاق بیافتد لازم نیست منتظر تصمیم شورای عالی امنیت ملی و سایر مسائل باشیم و باید در کمترین زمان ممکن نیروهای امنیتی وارد عمل شوند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس