آخرین اخبار

25. خرداد 1396 - 15:24
رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده از اجرای تفاهم نامه همکاری با پلیس آگاهی منطقه انتظامی این شهرستان در خصوص مسائل مربوط به حوزه آسیب های اجتماعی خبرداد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، نورعلی کاظمی ضمن گلایه از عدم مناسب سازی محیط اداری برخی ادارات و بانک برای معلولان گفت: فضای ورودی برخی ادارات و بانک ها به گونه است که هیچ کدام از معلولان نمی توانند به راحتی جهت امورات شخصی و اداری به این ادارات مراجعه نمایند.

وی افزود: متاسفانه برخی واحد های ادارات در طبقات فوقانی قرار دارند که هیچ گونه آسانسوری نیز ندارند و همین امر نیز باعث گلایه مندی معلولان شده است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده تصریح کرد: افزایش آسیب های اجتماعی یکی از معضلات اساسی در جامعه است که با همراهی و همکاری پلیس آگاهی منطقه انتظامی شهرستان لنده برخی تفاهم نامه ها با آنان منعقد شده است.

وی تاکیدکرد:  در این تفاهم نامه مواردی و شرح وظایفی ذکر شده است که کار پلیس آگاهی و سازمان بهزیستی را برابر تفاهم نامه تسهیل خواهد بخشید.

کاظمی اظهارکرد: امیدواریم بتوانیم در راستای برقراری امنیت پایدار و کاهش مسائل و آسیب های اجتماعی با همکاری و تعامل با پلیس آگاهی به سمت جامعه ای پویا حرکت کنیم.

انتهای پیام/م

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
https://t.me/joinchat/AAAAAEGMzGypJ0js3R6rKg
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس