آخرین اخبار

28. خرداد 1396 - 11:01
عملیات جدول گذاری,اقتصاد مقاومتی,خبرلنده,شهرداری,بنیاد مسکن,شهرک سرآسیاب,شهرک بهاران,اخبار لنده
شهردار لنده خبرداد:
شروع عملیات جدول گذاری در شهرک سرآسیاب لنده
نویسنده: 
سید اسماعیل میری
شهردار لنده از شروع عملیات اجرایی پروژه جدول گذاری شهرک سرآسیاب لنده با رویکرد اقتصاد مقاومتی و با استفاده از ظرفیت این شهرداری خبرداد.

محمد تقی تقی زاده در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، ضمن قبولی طاعات و عبادات همه شهروندان و مسلمانان با اشاره به مشکلات شهرک سرآسیاب اظهارکرد: در سنوات گذشته به دلیل عدم توجه کافی به شهرک های لنده از سوی بنیاد مسکن متاسفانه این شهرک ها با انبوهی از مشکلات به شهرالحاق شدند.

وی افزود: عدم اجرای زیرساخت های اساسی و اصولی منطبق با قوانین شهرسازی و عدم جانمایی حریم خیابان ها، عدم نظارت کافی برساخت و سازها و کوچه ها و خیابان کشی ها از عمده مشکلاتی است که شهرک سرآسیاب دارد .

 شهردار لنده تصریح کرد: با هدف توسعه خدمات شهری وجلب رضایت شهروندان در شهرک سرآسیاب و بهاران عملیات اجرایی پروژه جدول گذاری این شهرک ها در حال اجرا است.

وی تاکیدکرد: این پروژه با رویکرد اقتصاد مقاومتی و به صورت امانی و پیمانی به پیمانکار واگذار شده است که مصالح از شهرداری تامین خواهدشد و اجرای کار با نظارت شهرداری به پیمانکار واگذار خواهد که این کار باعث کاهش میزان زیادی از هزینه های است که از محل صرفه جویی این هزینه های کار جدول کشی نیز ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام/م75  

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس