پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

19. تير 1396 - 8:27
اعتبارات شهرستان لنده,خبرلنده,بودجه نفت,تملک دارایی,فصل اعتبارات,عمران,فرهنگ,جاده و پل تراب,اخبار لنده,ماده 180
فرماندار شهرستان لنده خبرداد:
اختصاص 70میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی به شهرستان لنده
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
فرماندار شهرستان لنده از اختصاص ۷۰ میلیارد و 404میلیون ریال از محل اعتبارات تملک دارایی به این شهرستان خبر داد.

دارا کریمی نژاد، در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، تلاش و پیگیری جدی مسئولان دستگاه های اجرایی در راستای جذب اعتبارات تخصیصی برای تکمیل طرح های نیمه تمام و پروژه های جاری شهرستان و همچنین پروژه هایی که تاثیر بسزایی در زندگی مردم داشته باشند از مهمترین اولویت های کاری مسئولان ادارات است که بارها در جلسات مکرر نسبت به آن تاکیدشده است.
وی افزود: در بحث توزیع شاخص های بودجه ای فرمانداران هیچ نقشی ندارند و سازمان برنامه بودجه براساس یک سری شاخص ها اقدام به برنامه ریزی و بودجه بندی می کنند.
فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: از تکالیف و الزامات این فصل از اعتبارات آن است که پروژه جدید تعریف نشود و پروژه های نیمه تمام در اولویت قرارگرفته اند .
وی تاکیدکرد: امسال نسبت به سال 95 از افزایش 32درصدی بودجه در تملک دارایی و نفت می باشیم که می تواند بخشی از مشکلات دستگاه های اجرایی و پروژه ها را مرتفع نماید.
کریمی نژاد اظهارکرد: در سال گذشته سقف اعتبارات از محل تملک دارایی، دو سوم نفت واستانی مبلغ 50 میلیارد و 595  ریال بوده که امسال به حدود ۷۰ میلیارد و404 میلیون ریال افزایش یافته که از این دو محل بین دستگاه های اجرایی شهرستان توزیع خواهد شد.
رئیس شورای اداری شهرستان لنده گفت: این اعتبارات در 25فصل اعتباری در حوزه های عمرانی، فرهنگی، آموزشی، ورزشی، حمایتی، دین و مذهب، رسانه، گردشگری، آب، کشاورزی و سایر حوزه ها می باشند.
وی خطاب به مدیران دستگاه های اداری گفت: مدیران چندان به اعتبارات این فصل از بودجه اکتفا نکنند بلکه به دنبال اعتبارات داخلی استانی و کمک خیرین و جذب هلدینگ های سرمایه گذار باشند.
کریمی نژاد اظهارکرد: هنوز اعتبارات مربوط به ماده 180، ارتقا شاخص ها و ورزش در استان توزیع نشده است که سهم شهرستان لنده نیز از محل این اعتبارات محفوظ می باشد.
رئیس شورای اداری شهرستان لنده خاطر نشان کرد: مهمترین دغدغه ما اتمام پروه های نیم تمام همانند پل لنده به تراب، جاده لنده ، ساختمان فرمانداری، فرهنگ سرا، یادمان شهدا، مصلی نماز جمعه و گلزار شهدا است که امیدواریم باعث تحرک و پویایی بیشتر در حوزه پروژه ها باشند.
اتهای پیام/م75

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس