آخرین اخبار

11. مرداد 1396 - 9:41
عضو منتخب شورای پنجم شهر لنده گفت: تاکنون هیچ گونه گمانه زنی در خصوص انتخاب شهردار در میان اعضای شورای به هیچ وجه صورت نگرفته است و نام یا لیستی از طرف شورای جدید مطرح نبوده و از کسی تا این لحظه نام برده نشده است.

ایرج جرنده، در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، ضمن تبریک دهه کرامت با اشاره به رسالت سنگین شورای شهر در قبال حقوق شهروندی گفت: آنچه که امروز مورد نیاز مردم شهرلنده است داشتن شهری زیبا، فراهم نمودن امکانات رفاهی و تفریحی، توسعه فضای شهری، سبز و المانی زیبا از یک شهر در حال توسعه است.

وی افزود: بدون شک انتخاب شهردار از حقوق اصلی اعضای شورای شهر است که براساس یک سری ملاک ها و شاخص ها می بایست انتخاب و به ولی نعمتان ما که همان سرمایه های اجتماعی هستند معرفی شود.

عضو منتخب شورای اسلامی شهرلنده تصریح کرد: فضای مجازی بستری مناسب برای شایعه پراکنی در خصوص انتخاب گزینه شهرداراست که گاهاً متاسفانه بامنتشر کردن نام افرادی در این فضا گاهاً شاهد واکنش های مختلفی در فضای واقعی جامعه هستیم که لازم به توضیح است که تا کنون هیچ بحثی راجع به این موضوع بین اعضای منتخب جدید صورت نگرفته است.

وی تاکیدکرد: شورای پنجم هنوز فعالیت خود را آغاز نکرده است و ما منتظر هستیم تا ببینیم که آغاز به کار شورا  14 مرداد ماه است و یا  12 شهریور ماه که قطعاً در این بازده زمانی جلساتی با منتخبین اعضای شورای پنجم برگزار خواهیم کرد که حتما اطلاع رسانی خواهد شد.

جرنده اظهارکرد: انتظار داریم شهروندان فهیم شهرلنده به هیچ وجه به شایعات منتشر شده در فضای مجازی اعتماد نکنند چرا که هرگونه اقدامی در خصوص انتخاب شهردار قطعاً با مشورت جمعی اعضای شورای منتخب خواهد بود و تمام عملکردها نیز از طریق اصحاب محترم رسانه منتشر خواهدشد.

انتهای پیام/م75

دیدگاه‌ها

آقای جرنده جنابعالی از افراد محبوبی هستید که مردم بدلیل صداقتتون بهتون رای دادند وهمین محبوبیتتون رالطفا با انتخاب شهرداری که تعهد واخلاق و مردم داری ندارد ، از دست ندهید ... مردم منتظر تغییر هستند درجریان باشید که آینده شمابستگی به این انخابتون دارد

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس