پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

27. مرداد 1396 - 14:36
امام جمعه شهرستان لنده خطاب به مسئولان گفت: مسئولان باید در مواقع بحران در کنار مردم باشند و مشکلات آنان را از نزدیک بررسی و رفع نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده گفت: کسانی که امروز با ایجاد شبهات مختلف به دنبال حذف فرهنگ شهید و شهادت در جامعه هستند باید خوب بدانند که اگر شهدای مدافع حرم نبودند امروز داعش در مرزهای تک تک استان های ما حضور داشتند.

وی افزود: ملت ایران اسلامی به خوبی فرهنگ شهید و شهادت را با بصیریت ولایی خویش می شناسند و نسبت به ترویج آن در جامعه کوتاهی ندارند.

امام جمعه شهرستان لنده با تبریک سالروز ورود آزادگان گفت: آزادگان سنگ های صبور انقلاب هستند که با وجود رنج ها و زجرهای دوران اسارت هرگز حاضر نشدند به امام و انقلاب توهین کنند و این اقدامشان نشان از بصیریت و صبوری آنان در حفظ مکتب اسلام و انقلاب است.

وی تاکیدکرد: درس ولایت مداری و صبر و ایثار را باید از آزادگان یاد گرفت و در کشاکش مشکلات نباید ارزش ها و آرمان های انقلاب را به فراموشی سپرد.

محمودی اصل با اشاره به کودتای 28مرداد گفت: امریکایی ها همیشه به دنبال تسلط بر منابع نفتی و به سطله کشیدن حکام ایران بودند و کودتای 28مرداد نمونه ای روشن از دخالت آشکار امریکایی ها در کنار گذاشتن مصدق از دولت رسمی بوده است.

خطیب جمعه شهرستان لنده گفت: باید در طول این همه سال از این همه بدبینی و بدعهدی امریکایی ها درس بگیریم و در اعتماد به آنان بیشتر مراقب باشیم.

وی در ادامه گفت: بیش از دو سال از پذیریش برجام می گذرد و عملاض شاهد هیچ اتفاقی بعد از برجام در کشور بوده ایم و باردیگر نیز اعتماد به امریکا و عدم پایبندی آن به تعهداتش را به خوبی مشاهده کردیم.

امسئول شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده گفت: ملت ایران هرگز به امریکا اعتماد نکرده است و دولت نیز باید اعتماد نکند.

وی جوانان را بهترین سرمایه برای جامعه دانست و گفت: مسجد بهترین محل برای پرورش استعدادهای جوانانی است که به دنبال تعالی و پویایی جامعه هستند.

وی گفت: حمله به مسجد گوهرشاد و قتل عام مردم بی گناه توسط ماموران شاه نمونه ای دیگر از جنایات رژیم شاهنشاهی در سرکوب مردم است.

امام جمعه شهرستان لنده با اشاره به نزدیک شدن هفته دولت گفت: هفته دولت فرصت خوبی است تا مسئولا با حضور در مساجد به بررسی مشکلات مردم به صورت چهره به چهره صورت گیرد تا فاصله بین مردم و مسئولان کاسته شود.

وی در خصوص بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی در مجلس گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر شایسته سالاری است که نمایندگان امروز در مهمترین و سرنوشت ساز ترین آزمون یعنی انتخاب وزیرانی توانمند قراردارند که می بایست بر اساس صلاحیت های فردی، تخصصی و کارآمدی انتخاب شوند.

خطیب جمعه لنده گفت: بخش عمده ای از مشکلات کشور نتیجه انتخابی است که نمایندگان اگر در روز انتخاب به همه تخصص ها و توانمندی های فرد توجه می داشتند امروز این همه مشکلات در کشور را نداشتیم.

وی خاطر نشان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید در انتخاب وزیران بدون سهم خواهی و سیاسی نگری افراد را انتخاب کنند تا شاهد تحول در فضای وزارت خانه و رده های زیر دستی آنان در جامعه باشیم.

امام جمعه شهرستان لنده با تذکر به مدیران و مسئولان شهرستان لنده در خصوص طوفان 24ساعته گذشته این شهرستان گفت: مسئولان باید در مواقع بحران در کنار مردم باشند و مشکلات آنان را از نزدیک بررسی و رفع نمایند.

وی تاکیدکرد: قطعی آب، برق، تلفن های همراه، تلویزیون، خسارت های مادی به کشاورزان و زیرساخت های شهری از جمله مشکلاتی است که در طی 24 ساعته گذشته مردم با آن مواجه بودند که لازم بود مسئولان در کنار مردم باشند.

انتهای پیام/م75

 

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس