پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

30. مرداد 1396 - 16:29
رئیس شورای اسلامی شهرلنده در آئین تکریم اعضای شورای اسلامی این شهر ضمن ارائه آخرین گزارش عملکرد شورای شهر از روند افزایش سرطان به واسطه نگهداری دام در سطح شهرلنده از مردم گلایه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، غلام محمد مونه زاده در آئین تودیع اعضای شورای اسلامی شهرلنده با اشاره به خدمات صورت گرفته در طول چهار سال گذشته گفت: در مدت این چهار سال نیش و کنایه های زیادی را به واسطه رفع مشکلات مردم تحمل کردیم و در همان روزهای ابتدایی شهرداری را انتخاب کردیم که فارغ از مسائل طایفه ای و سیاسی انتخاب شد.

وی افزود: تلاش های و زحمات زیادی تک تک اعضای شورای اسلامی دوره چهارم برای استقلال ادارات شهرستان لنده در طول این چهار همراه و همگام با مسئولان شهرستانی و استانی کشیده اند که نتیجه آن امروز کاهش میزان رفت آمد و کاهش تلفات جاده ای است.

رئیس شورای اسلامی شهرلنده تصریح کرد: استقلال شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده مهمترین و ارزنده ترین کاری بود که در حوزه سلامت همره با خرید دستگاه سونوگرافی، دستگاه های آزمایشگاهی پیشرفته صورت گرفته است.

وی افزود: یکی از مهمترین موضوعاتی که در راستای خروج شهرستان لنده از بن بست صورت گرفت بحث اتصال جاده جاده لنده به تشان است که با همکاری و همراهی خوب فرمانداران گذشته و حال، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان استانی به طور جد در حال پیگیری است.

مونه زاده اظهارکرد:در دیدار با یکی از پزشکان بحث وجود دام ها در سطح شهر مطرح شد که این پزشک حاذق مهمترین دلیل افزایش سرطان ها را وجود دام های سبک و سنگین  در سطح شهر ها  عنوان کرد که انتظار مردم واقعاً نسبت به خروج دام ها از سطح شهر همکاری کنند.

رئیس شورای اسلامی شهرلنده گفت: در این چهار سال نیش و کنایه های زیادی به اعضای شورای شهر و شهرداری وارد ساختند که برخی نقد های سازنده را اصلاح و نقدهای غیرمنصفانه مبنی بر عدم کارآئی شورای و شهرداری را برای خدمت به منت به مردم خواهیم بخشد چرا که واقعا در این دوره کارشد.

وی خطاب به اعضای شورای جدید شهرلنده گفت: انتظار داریم کارهای نیمه تمامی که به علت بازده زمانی امکان اتمام آنان وجود داشت را با فراغت بال انجام دهد تا بخشی از مشکلات شهر رفع شود.

مونه زاده اظهارکرد: سنگ ریزه هرچند ریز باشد ولی وقتی به درون کفش و یا جوراب برود باعث کاهش سرعت خواهد شد پس درون کفش کسی سنگ ریزه نرزیم و بگذاریم همه برای پیشرفت شهرستان قدم بردارند.

انتهای پیام/م75

  

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس