پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

30. مرداد 1396 - 17:53
کتابخانه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج به نام شهید مدافع حرم محسن حججی نامگذاری شد.

به گزارش خبرلنده به نقل از پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان ، زنده نگهداشتن و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت همزمان با افتتاح کتابخانه های مرکزی و دیجیتال خود نام آنان را به نام زیبای مدافع حرم شهید محسن حججی مزین کرد.

این آیین در محل کتابخانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج با حضور چهره های فرهنگی استان ، روحانیت معظم ، سرداران و یادگاران هشت سال دفاع مقدس، استادان و دانشجویان برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان در این آیین معنوی  گفت : شهدا چراغ راه هدایت بشر در همه دوران بوده اند و ما هرچه داریم از برکت وجود شهدا است.

آرمین محمودی در این آیین گفت: به رسم ادای احترام به شهدا ، رفتاری کردن باورهای شهادت طلبانه دانشگاهیان و توجه به منویات مقام معظم رهبری ، این واحد دانشگاهی در نظر دارد در هفته پایانی مهرماه جاری همزمان با شروع سال تحصیلی و با حضور فرهنگیان و ایثارگران ،  یادواره شهدای دانشگاه را برگزار نماید. این یادواره در نوع خود بی نظیر و باشکوه برگزار می شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج اضافه کرد : کتابخانه این دانشگاه در دو بخش مجازی و عمومی تحت عنوان کتابخانه مرکزی مزین به نام شهید والا مقام محسن حججی نامگذاری می شود.تا بدین وسیله در توسعه فرهنگ ایثار و شهادت سهمی هرچند کوچک داشته باشیم.

در پایان حضار محترم با حضور بر مزار شهدای گمنام دانشگاه با قرائت فاتحه و پس از آن ادای فرائض ظهر و عصر در نمازخانه دانشکده علوم انسانی به کار خود پایان دادند.
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://t.me/joinchat/AAAAAEGMzGypJ0js3R6rKg
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس