پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

3. شهريور 1396 - 14:30
امام جمعه شهرستان لنده گفت: هیچ مدیری در سطح خرد و کلان حق ندارد نسبت به بچه های انقلابی بی توجهی کند چرا که رویکرد مدیران باید در جهت منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از بچه های مومن و انقلابی باید باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلامی سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان لنده ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: امروزه مهمترین وظیفه خانواده ها و نهادهای فرهنگی در سطح جامعه بحث تربیت و تقویت روحیه دینی و انقلابی در بین نوجوانان و جوانان جامعه است.

وی افزود: نباید نسبت به تربیت دینی فرزندانمان غفلت کنیم بلکه باید هم خانواده ها و هم نهادهای فرهنگی نسبت به آموزش مباحث دینی و انقلابی تلاش کنند.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: مسئولان به گونه ای عمل نکنند که نیروهای مومن و انقلابی از صحنه خارج شوند و کسانی دیگر جایگزین آنان شوند چرا که این یک آسیب جدی است.

وی تاکیدکرد:  هیچ مدیری در سطح خرد و کلان حق ندارد نسبت به بچه های انقلابی بی توجهی کند چرا که رویکرد مدیران باید در جهت منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از بچه های مومن و انقلابی باید باشد.

محمودی اصل یادآورشد: حذف نیروهای ارزشی و انقلاب در سطح مدیریتی شهرستان لنده گرفته تا سطح کلا نباید دستخوش مسائل مختلف سیاسی و جایگزین کردن برخی افراد دیگر شود.

 وی به رای قاطع نمایندگان به وزرای دولت دوازهم اشاره کرد وگفت: بعد از رای قاطع نمایندگان مردم به وزرای دولت حالا نوبت دولت است تا به دنبال رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی و ارتقاو ترویج فرهنگ دینی باشد.

 خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده گفت:دولت برای 4سال هم وقت و فرصت مناسب برای کارکردن دارد و هم توان استفاده از ظرفیت های بی نظیر موجود در کشور که برای تحقق این ها باید دست به کار شود.

وی تاکیدکرد: با مدیریت جهادی همانند شهیدان رجایی و باهنر می توان خیلی از مشکلات و گره های اقتصادی ملت را باز کرد.

محمودی اصل گفت:شهیدان رجایی و باهنر بهترین الگو برای خدمت بی منت به ملتی هستند که قدر خدمت را به خوبی می دانند.

وی در ادامه ضمن تبریک هفته دولت گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای ارائه گزارش عملکرد خدمات صورت گرفته در سطح شهرستان ها و کشور است که در شهرستان لنده باید دو حوزه برق و راه توجه ویژه ای داشته باشیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده گفت: شایستگی مردم رنج دیده لنده بیش از این است که انتظار داریم مسئولان با روحیه جهادی و مدیریت انقلابی به دنبال پیشرفت و توسعه این شهرستان باشند.

وی در ادامه گفت: مراسم برائت از مشرکین یکی از مهمترین اعمال در حج است که خیلی از کشورهای استعماری به دنبال جلوگیری از آن هستند و در سال های گذشته نیز تعداد زیادی از مردم در مراسم برائت از مشرکین نیز به شهادت رسیده اند.

امام جمعه شهرستان لنده ضمن تسلیت شهادت امام محمد باقر(ع)گفت: امام محمد باقر(ع) تنها امامی بود که در سن 4سالگی در حادثه کربلا بود و در طول 20سال دوران امامتش تلاش های زیادی برای ترویج سنت رسول الله و دین اسلام و شیعه داشت.

وی در ادامه به روز عرفه نیز اشاره کرد وگفت: حضور در مراسم روز عرفه و روز عید قربان یک تکلیف دینی است و هرکس بتواند در روز عید قربان نذری دهد ثوابی عظیم کرده است.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس