پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

6. شهريور 1396 - 12:46
مسئولان شهرستان لنده در پی درگذشت حاج الیاس فرهمندی نژاد پدرشهید فرهمندی نژاد با ارسال پیام های جداگانه درگذشت این پدر شهید را تسلیت گفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، در پی درگذشت حاج الیاس فرهمندی پدرشهید فرهمندی نژاد جمعی از مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان لنده با ارسال پیام های جداگانه درگذشت این پدر شهید را تسلیت گفتند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده با ارسال پیامی درگذشت حاج الیاس فرهمندی نژاد پدر شهید فرهمندی نزاد را تسلیت گفت.

‌متن پیام به شرح ذیل است:

‌بسم‌الله الرحمن الرحمن الرحیم

«انا لله و انا الیه راجعون»

‌با کمال اندوه و افسوس از خبر درگذشت حاج الیاس فرهمندی پدر معلم شهید «علی فرهمندی» آگاه شدیم. مردی بزرگ از زمره ابرار و مصداق بارز مؤمنانی که تا آخر بر سر پیمان خود با خدا ایستاد و با تعبد و تقید مثال‌زدنی به مبانی دینی و صبر انقلابی خویش حجتی بر امثال ما شدند.

‌آشنا و غمخوار مردم بود و امروز روح مطهر آن بزرگمرد به فرزند شهیدش پیوست. اکنون این انسان متدین و الهی‌ از میان ما رفته و ما را در فقدان خود، مهموم و مغموم به جا گذاشته است. این غم جانکاه را به بیت معزز و معظم ایشان خاصه همسر فداکار، داغدار و محنت کشیده‌ای که بار مصائب بر دل او سنگینی می‌کند، تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند منان برای همه صبر و تسلی طلب می‌نمایم.

آن مرحوم سفر کرده را مشحون از رحمت و فضل خود قرار دهد و با اولیاء الله و شهیدان سرافراز نظام و امام شهدا محشور فرماید.

والسلام علیکم والرحمه‌الله وبرکاته

‌سرگرد پاسدار علی محمدی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده

 

***

 

فرماندار شهرستان لنده در پیامی درگذشت پدر شهید علی فرهمندی را تسلیت گفتند.

إنّا لله وإنّا إليهِ رَاجعُون

خانواده محترم شهيد فرهمندی

سلامٌ عليكم بما صبرتم

خبر درگذشت مرحوم «حاج الیاس فرهمندی» از نمونه هاي پرافتخار صبر و ايثار و پدر بزرگوار معلم شهید علی فرهمندی موجب تألم و تأثر خاطر گرديد.

پدري كه خالصانه و براي رضايت حضرت حق عزيزترين سرمايه هاي خويش را در دفاع از اسلام و انقلاب اسلامي فدا نمود تا ارواح قدسي آن طائران ملكوت، حافظ و پاسدار نظام و ميهن اسلامي مان باشند. به روح اين سفر كرده و ارواح تابناك فرزندان شهيدش درود مي فرستم.

اينجانب مصيبت وارده را به خانواده محترم ايشان تسليت گفته ، از پروردگار متعال علو درجات براي آن عزيز سفر كرده و صبر جميل و اجر جزيل براي بازماندگان محترم مسألت مي‌نمايم. به يقين روح بلند آن مرحوم در بالاترين مراتب بارگاه قدسي با سالار و سرور شهيدان محشور و همجوار خواهد گرديد.(ان شاء اللّه)

دارا کریمی نژاد

فرماندار شهرستان لنده

 

***

 

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده با ارسال پیامی درگذشت حاج الیاس فرهمندی نژاد اسوه صبر و ایثار در دهستان قیام را تسلیت گفت.

‌متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

والدین شهدا که عزیز ترین  هستی خود را در دفاع  از اسلام و انقلاب اسلامی فدا کردند، اسوه های واقعی مقاومت و ایثار هستند.

خبر درگذشت مرحوم مغفور حاج الیاس فرهمندی نژاد نماد ایمان و مقاومت و پدر شهید والا مقام علی فرهمندی نژاد عمیقا موجب تالم و تاثر خاطر گردید .

اینجانب مصیبت این عروج ملکوتی را به خانواده محترم وی تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز سفر کرده علو درجات و همجواری روح مطهرش با شهدا،و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.

حجت الاسلام سید محمود الهی نیا

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده

                                     

***

 

مسئول بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان لنده با ارسال پیامی درگذشت پدرشهید والامقام علی فرهمندی نژاد را تسلیت گفت.

إنّا لله وإنّا إليهِ رَاجعُون

خانواده محترم شهیدعلی فرهمندی نژاد

خبر درگذشت مرحوم «حاج الیاس فرهمندی» از نمونه هاي پرافتخار صبر و ايثار و پدر بزرگوار شهيدوالامقام علی فرهمندی نژاد موجب تألم و تأثر خاطر گرديد.

بدون شک ماهیت اصلی انقلاب اسلامی و تداوم راه آن در طول هشت سال دفاع مقدس مرهون صبر، ایثار و از خود گذشتگی پدران و مادران شهیدی است که با تربیت حسینی خویش چنین شاهدان شهیدی را در مکتب سرخ عاشورا تربیت کردند که امروز امنیت و آرامش ما مرهون این تربیت است.

اينجانب مصيبت وارده را به خانواده محترم شهید فرهمندی تسليت گفته ، از خداوند علو درجات براي آن عزيز سفر كرده و صبر جميل و اجر جزيل براي بازماندگان محترم مسألت مي‌نمايم.

سید تقی افرازیان

رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان لنده

 

***

 

بخشدار مرکزی لنده ضمن ابراز همدردی با خانواده شهید فرهمندی نژاد درگذشت حاج الیاس فرهمندی نژاد را به خانواده و مردم فهیم روستای قیام تسلیت گفت.

 متن این پیام به شرح زیر است: 

خانواده شهید فرهمندی نژاد
 خبر درگذشت حاج الیاس فرهمندی نژاد پدر بزرگوار شما که حقیقتاً نمونه ای از یک انسان کامل، وارسته و آشنا با درد و رنج مردم و پیگیر در رفع مشکلات و معارضات روستای قیام بوده موجب تالم و تاثر اینجانب شده است.

بدون شک چنین انسان هایی نزد باری تعالی همانند فرزند شهیدش روزی خویش را خواهد داشت چرا که هموراه در خط مقدم جهاد و ایثار بوده است و به حق رسالت سنگین بیشتر مسئولیت ها و مشکلات روستا را همواره به دوش می کشید و با مطالبه گری به حق از مسئولان به دنبال حق وحقوق مردم روستا بوده است.

 لذا اینجانب به نمایندگی از خانواده شهدا ضمن تسلیت به خانواده شما فقدان جانسوز این بزرگ مرد ایل طیبی را که همواره مدافع ارزشهای شهدا بوده و از هیچ تلاشی جهت رسیدگی به مشکلات مردم دریغ نورزیده است را به شما و خانواده محترم صبر و برای آن مرحومه مغفرت از درگاه منان آرزومندیم.

عادل مرادی

بخشدار مرکزی لنده

 

درحال بروز رسانی....

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس