پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

8. شهريور 1396 - 20:29
مهمترین مطالبه مردم,خبرلنده,شهرستان لنده,گازرسانی,آب آشامیدنی,روستای بیشه ای,معاون استاندار,نبود امکانات,آخرین اخبار,اخبار فوری,لنده
درحضور مدیران استانی و شهرستانی عنوان شد:
مهمترین مطالبه مردم روستای بیشه ای از مسئولان استانی+تصاویر
مهمترین مطالبه مردم روستای بیشه ای از توابع بخش مرکزی لنده درحضور معاون استاندار کهگیلویه وبویراحمد و مسئولان شهرستانی از سوی نماینده این مردم مطرح و خواستار رفع سریع این مشکلات شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، در حاشیه افتتاحیه پروژه مجتمع بزرگ آبرسانی قیام و موگرمون در روستای بیشه ای از توابع بخش مرکزی لنده ، هجیر آبسواران از یادگاران هشت سال دفاع مقدس با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهارکرد: یکی از مهمترین و ماندگار ترین خدمات نظام جمهوری اسلامی خدمت بی منت به ولی نعمتان خود یعنی مردم است.

وی افزود: متاسفانه به دلیل عدم امکانات و وسایل رفاهی مردم روستای بیشه ای با بیش از یکصدخانوار در چند سال گذشته از این روستا مهاجرت کرده و هم اکنون در شهرک های لنده ساکن می باشند.

نماینده مردم روستای بیشه ای تصریح کرد: نبودامکانات باعث شد که این روستا امروز فقط تعداد 30خانوار در آن ماندگار باشند که انتظار می رفت مسئولان کمی زودتر به فکر ارائه خدمات به روستاها باشند.

آبسواران تاکیدکرد: یکی از مهمترین مطالبات مردم روستای بیشه ای بحث آب آشامیدنی بود که الحمدالله بعد از 37سال از عمر انقلاب اسلامی امروز به همت مسئولان حل شد.

وی اظهارکرد: مسئله جاده روستا و گازرسانی به این روستا دیگر مطالبات ساکنین این روستا است که با ارائه این خدمات می توان شاهد مهاجرت معکوس به روستاها باشیم.

این نماینده مردمی در پایان از معاون استاندار و همه مسئولان خواست تا این مطالبات را به جهت تسهیل در مهاجرت معکوس به روستاها جدید بگیرند و برای رفع موانع سد راه تلاش کنند.

در ادامه مجید محنایی معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد ضمن تشکر از حضور و صبر و حوصله مردم قول داد تا مطالبات مردم این روستا را به گوش استاندار رسانیده و بخشی را که قابل انجام بود را در اسرع وقت انجام دهد.

انتهای پیام/م75

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس