پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

9. شهريور 1396 - 19:33
وزیر ارتباطات گفت: چنانچه به این نتیجه برسیم که کم فروشی در شرکت های ارائه خدمات اینترنتی وجود داشته برخورد قاطع خواهیم کرد.

به گزارش خبرلنده به نقل از صبح زاگرس ، برنامه درمسیر توسعه با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در شبکه استانی دنا شب گذشته برگزار شد.

وزیر ارتباطات و استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این برنامه به تشریح برنامه ها و زیرساخت های حوزه فناوری اطلاعات و برنامه های دولت می پردازند.

آذری جهرمی درگفت و گوی زنده خبری به پیشرفت های کهگیلویه وبویراحمد در حوزه فناور اطلاعات اشاره کرد و گفت: رتبه ارتباطات کهگیلویه و بویراحمد از ۲۷ به ۱۵ کاهش یافت.

وی بیان کرد: از مجموع 17 شهر استان کهگیلویه وبویراحمد 14 شهر آن زیرپوشش کامل اینترنت پرسرعت نسل های سوم و چهارم قرار گرفته اند و سه شهر سرفاریاب، چیتاب و لوداب نیز در برنامه سال جاری هستند.

آذری جهرمی ابراز داشت: برنامه های خوب دولت یازدهم با شتاب لازم درحال اجراست و توسعه خدمات ارتباطی دراستان ها ازجمله کهگیلویه وبویراحمد ادامه دارد.

وی به پوشش ۲۳هزار روستا از اینترنت پرسرعت خبرداد و تصریح کرد: طرح های خوبی درهفته دولت درکشور ودر کهگیلویه وبویراحمد بهره برداری شد واین روند تقویت خواهد شد.

آذری جهرمی جذب سرمایه گذاری شرکت های بزرگ و فعال درحوزه بین الملل وشکوفایی ظرفیت های این بخش برای رونق کسب و کار و اشتغال از راهبردهای دولت و وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات بامحور تقویت بخش خصوصی است.

وزیر ارتباطات در شبکه استانی کهگیلویه وبویراحمدافزود: چنانچه به این نتیجه برسیم که کم فروشی در شرکت های ارائه خدمات اینترنتی وجود داشته برخورد قاطع خواهیم کرد.

آذری جهرمی گفت: البته شکایت ها و گلایه ها توسط مردم فراوان بدست ما رسیده و مردم به شدت خواهان سامان دادن وضع موجود در زمینه کم فروشی برخی خدمات این حوزه هستند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان کرد: این وزارتخانه 100 هزار شغل با کمک و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی ایجاد خواهد کرد.

آذری جهرمی افزود: رویکرد اصلی وزارت ارتباطات کاهش فاصله طبقاتی و دیجیتالی است.

وی ابراز داشت: 23 هزار روستای بالای 20 خانوار در کشور در دولت یازدهم به اینترنت پرسرعت متصل شده و تا پایان برنامه ششم روستاهای باقیمانده به این حوزه زیرساختی اتصال می شوند.

 

 
 
 

انتای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس