آخرین اخبار

10. شهريور 1396 - 11:52
خطیب نماز عیدسعیدقربان در شهرستان لنده گفت:دولت تازه نفس وظایف و رسالت سنگینی در رفع بیکاری و توجه ویژه به مسئله معیشت مردم باید داشته باشد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عید سعید قربان با تبریک این عید ضمن اشاره به اعمال این روز گفت: امروز روزی است که همه باید امیال نفسانی خویش را به قربانگاه ببریم و الگوگیری از ابراهیم خلیل الله نسبت به آراستگی قلب و ذهن خود تلاش کنیم.

وی افزود:عید قربان و عید باعظمت غدیر دو عید مهم در جهت تعالی انسان و کسب معرفت است.
امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد:پیام مقام معظم رهبری به حج امسال در برگیرنده امید به امت اسلامی و بیان آلام و دردهای جامعه اسلامی است.
وی تاکید کرد:امروز بیشتر کشورهای اسلامی دچار نا امنی اخلاقی، معنوی، سیاسی و بی تدبیری است که نشانه غلفت از قرآن وسیره رسول الله و اعتماد بیش از حد به دشمن است.
 
محمودی اصل اظهارکرد:امروز مهمترین وظیفه امت های اسلامی ایجاد وحدت و واکنش نشان دادن نسبت به مسائل مختلف است.
خطیب نماز عیدقربان شهرستان لنده گفت:سکوت بیشتر کشورهای اسلامی درقبال  مسئله عراق، سوریه و یمن و قتل عام خانواده های شیعی در میانمار یعنی جاده صاف کن دشمن.
وی یادآورشد: در دیدار کارکنان دولت با مقام معظم رهبری توصیه های مهمی از جانب ایشان به دلتمردان صورت گرفت که باید این توصیه ها را نصب العین قرار دهند.
محمودی اصل خاطرنشان کرد:دولت تازه نفس عزم و همت خویش را برای حل مشکلات بیکاری جوانان و معیشت مردم به کارببندد.
وی گفت:تمرکز بر اولویت های اصلی کشور یعنی اقتصادمقاومتی ونظارت بیشتر بر زیرمجموعه های خودباعث پر کردن خلا نظارت و بازرسی خواهدشد.

امام جمعه شهرستان لنده تاکیدکرد:خدمت به مردم یکی از شاکله های اصلی دولت دوازدهم باید باشد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس