پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

12. شهريور 1396 - 17:35
شهیدان رجایی و باهنر,خبرلنده,الگوهای برترجامعه ,احبار لنده,خدمت بی منت,تبلیغات اسلامی,شهرستان لنده,اخبار لنده
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده:
شهیدان رجایی و باهنر آئینه عبرت خدمت ماندگار در جامعه هستند
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: شهیدان رجایی و باهنر با خدمت بی منت خود به مردم همانند آئینه عبرتی برای همه مسئولان هستند که باید از این دو شهید سعید الگو بگیرند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در جمع مسئولان هئیت های مذهبی شهرستان لنده ضمن اشاره به خدمات ارزشمند نظام جمهوری اسلامی در طول 37سال گذشته اظهارکرد: آنچه که امروز باعث تعالی نظام جموری اسلامی شده است بحث خدمت به آحاد مختلف نظام به خصوص در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است.

وی افزود: شهیدان رجایی و باهنر با خدمت بی منت خود به مردم همانند آئینه عبرتی برای همه مسئولان هستند که باید از این دو شهید سعید الگو بگیرند.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: راه و نام شهیدان رجایی بهترین راهنما و الگو برای همه مسئولان ما است که با خدمت بی منت خود باعث تجلی اداره ملی در خدمت به مردم باشند.

وی تاکیدکرد: آنچه که امروز باعث پیشرفت و موفقیت در کارها می شود بحث حس مسئولیت پذیری در امورات محوله و انجام دقیق ماموریت ها است.

الهی نیا اظهارکرد: دولت تازه نفس دوازدهم می تواند با رفع مشکلات بیکاری و تقویت و بهبود وضع معیشتی مردم با اتکا به مدیریت جهادی و انقلابی موفق باشد.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: آنچه که امروز نیاز جامعه است بحث کارفرهنگی اثرگذار برپایه معنویت در جامعه است که این رسالت مهم بر دوش بچه هئیت ها است.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس