پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

17. شهريور 1396 - 15:09
امام جمعه شهرستان لنده گفت: نقض جدید امریکایی ها در خصوص بحث برجام با طرح بازدید از مراکز نظامی ایران خوابی است که تنها باید در گور به خواب خود ببینند.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده ضمن محکوم کردن جنایات و قتل عام مسلمانان در میانمار گفت: سکوت جامعه جهانی به خصوص مدعیان حقوق بشر در خصوص قتل عام مردم بی دفاع و مظلوم  مسلمان میانمار یک ننگ تاریخی است.

وی افزود: همه ملت های مسلمان جهان باید ضمن محکوم کردن این جنایات نسبت به حمایت از این مردم مظلوم کوتاهی نکنند.

امام جمعه شهرستان لنده باتبریک عید غدیرغم گفت: عید غدیرغم بهترین و زیبا ترین عید مسلمانان است که باید به بهترین شکل ممکن این عید عزیز در مساجد و شهرها برگزارشود.

وی تاکیدکرد: واقعه غدیر شناسنامه شیعه است چرا که ضامن حقانیت امامت شیعه در غدیر خم است.

محمودی اصل اظهارکرد: متاسفانه موضوع غدیر هنوز آنگونه که باید در بین مردم ما نهادینه نشده است  و باید همه برای شناخت هرچه بهتر غدیر در جامعه تلاش کنیم.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده ضمن اشاره به قیام 17شهریور گفت: قیام خونین 17شهریور یا همان جمعه سیاه و قتل عام مردم توسط نیروی رژیم شاهنشاهی باعث جوشش انقلاب اسلامی و نهایی شدن انقلاب در بهمن 57 شد.

وی خاطرنشان کرد: شهیدان زیادی از روزهای آغازین انقلاب اسلامی تا امروز در قالب مرزبانان و مدافعان حرم تقدیم انقلاب اسلامی شد تا آرامش و امنیت بر جامعه ما حاکم شود.

محمودی اصل گفت: بهانه جدید امریکایی ها و نقض آشکار برجام در بازرسی از مراکز نظامی ایران خدعه ای جدید از سوی امریکایی ها در نقض آشکار برجام است.

وی گفت: همه جهانیان به خوبی می دانند که تا این لحظه امریکا ناقض برجام است ولی هربار به بهانه های مختلف به دنبال بازرسی از مراکز نظامی ما است که باید این خواب را به گور ببرند.

خطیب جمعه شهرستان لنده تاکیدکرد: متاسفانه به برخی عبارات در متن برجام علی رغم تاکید مقام معظم رهبری و کارشناسان توجه چندانی نشد و سایه تحریم ها نیز در بعد از برجام نیز چند برابر شده است.

وی یادآورشد: مراکز نظامی ما حکم ناموس ما را دارد و به هیچ وجه ممکن اجازه بازرسی از آنان نه به امریکا بلکه به هیچ کشوری را نخواهیم داد.

امام جمعه شهرستان لنده در ادامه ضمن ابرازهمدردی با خانواده های دانش آموزان حادثه اتوبوس هرمزگانی گفت: این حادثه حقیقتاً برای مردم و خانواده دانش آموزان تلخ بود ولی لازم است مسئولان نسبت به ایمن سازی و جلوگیری از تکرار چنین حوادثی بیشتر دقت کنند.

انتهای پیام/م75

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس