پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

22. شهريور 1396 - 1:04
مسئول شرکت فرآورده های نفتی شهرستان های کهگیلویه ولنده از آغاز ثبت نام متقاضیان نفت سفید در سامانه یکپارچه این شرکت خبرداد.

امیرحسین پیر سبزی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، با اشاره به نزدیک شدن به آغاز فصل زمستان نسبت به تاخیر در ثبت نام جهت صدور کالابرگ نفت از سوی مردم هشدار داد و گفت: به منظور ارائه خدمات بهینه از سوی شرکت فرآورده های نفتی همه روستانشینان و کسانی که فاقد گازشهری هستند می بایست تا قبل از شروع فصل زمستان در سامانه این شرکت ثبت نام کنند.

وی افزود: باتوجه به پیش بینی های صورت گرفته از قبل کالا برگ به اندازه 13بخش شهرستان های کهگیلویه، لنده، چرام و بهمئی در نظر گرفته و هم اکنون موجود می باشد ولی شرط واگذاری ثبت نام در سامانه فرآورده های نفتی و درخواست نفت سفید است.

مسئول شرکت فرآورده های نفتی شهرستان های کهگیلویه ولنده تصریح کرد: باتوجه به صعب العبور بودن برخی روستاها انتظار می رود ساکنین این روستاها از هم اکنون به فکر تامین سوخت خو باشند.

وی تاکیدکرد: یکی از مشکلات اصلی جایگاه CNG لنده بحث افت فشار برق بود که با رفع مشکل افت والتاژ برق از سوی اداره برق مشکل تنها جایگاه شهرستان لنده رفع شده است.

سبزی پور اظهار کرد: انتظار داریم عاملین فروش نفت سفید نسبت به پرداخت بدهی و تسویه حساب مالی خود تا قبل از شروع فصل زمستان اقدام کنند.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس