پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

22. شهريور 1396 - 1:14
فرماندار شهرستان لنده از ایجاد و راه اندازی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و معرفی توانمندی ها و ظرفیت های این شهرستان در زمینه های مختلف خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، دارا کریمی نژاد، صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان لنده ضمن اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های موجود در این شهرستان گفت: شهرستان لنده دارای ظرفیت ها، پتانسیل ها و توانمندی های بالقوه و بالفعلی است که نیازمندی معرفی بیشتر به سایر استان ها و شهرستان های کشور است.

وی افزود: به منظور شناسائی ظرفیت ها و توانمندی های روستانشینان و عشایر غیور و همیشه در صحنه شهرستان لنده نمایشگاه اقتصاد مقاومتی با تکیه بر تولیدات کشاورزان، دامداران، فرش بافان، صنایع دستی و سایر منسوجات در تاریخ 25شهریور ماه سال جاری در جلوی اداره ثبت احول شهرستان به مدت یک هفته برپا خواهد شد.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: در این نمایشگاه صنایع تولیدی همانند عسل، کشک، کلگ، روغن محلی، گلیم، جاجیم، صنایع دستی، حصیر بافی و سایر مصنوعات و منسوجات جهت بازدید علاقه مندان به نمایش گذشته خواهد شد.

وی تاکیدکرد: نباید از نقش تاثیر گذار زنان لنده ای در بافت فرش های دست باف با ارزش تقریبی 500میلیون تومان غافل شد چرا که همین امر نشان دهنده توان و استعدادبی نظیر زنان این دیار در خلق آثاری بی نظیر در این حوزه است.

کریمی نژاد اظهارکرد: به منظور معرفی هرچه بهترین این نمایشگاه از مدیران کل و مسئولان استانی وشهرستانی جهت افتتاح و بازدید این نمایشگاه دعوت خواهد شد.

فرماندار شهرستان لنده با دعوت از همه کسانی که در زمینه های مختلف لباس، صنایع دستی، دامداری و دامپروری و صنایع وابسته تولیداتی دارند هرچه سریعتر به فرمانداری این شهرستان مراجعه نمایند.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس