پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

22. شهريور 1396 - 9:06
با پیام تبریک نماینده بویراحمد و دنا در مجلس در فضای مجازی معلوم شد که علی‌محمد احمدی نماینده دوره گذشته مجلس به عنوان استاندار در هیأت دولت معرفی می‌شود و استاندار آینده از منطقه زاگرس بری خدمت به کهگیلویه و بویراحمد خواهد آمد.

به گزارش خبرلنده به نقل ازخبرگزاری فارس از یاسوج خبر جابجایی سید موسی خادمی استاندار فعلی استان کهگیلویه و بویراحمد تقریبا از 10 رز پیش در محافل عمومی مطرح شد.

بر این اساس سید موسی خادمی که چهار سال منصب استانداری این استان را بر عهده داشت جای خود را به فرد دیگری داد تا در استان لرستان که شباهت زیادی از نظر فرهنگی و سیاسی با این استان دارد فعالیت کند.

اما همزمان با این جابجایی جایگزینی برای وی از سوی وزیر کشور در نظر گرفته شد که برخی از قمی استاندار سابق استان مرکزی یاد کردند و برخی دیگر هم از علی محمد احمدی نماینده سابق دهلران از استان ایلام به عنوان استاندار جدید استان نام بردند.

به گزارش فارس، با پیام تبریک نماینده بویراحمد و دنا در مجلس در فضای مجازی معلوم شد که علی‌محمد احمدی نماینده دوره گذشته مجلس به عنوان استاندار در هیأت دولت معرفی می‌شود و استاندار آینده از منطقه زاگرس بری خدمت به کهگیلویه و بویراحمد خواهد آمد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس