پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

23. شهريور 1396 - 0:07
مسئول تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: حفظ امنیت و آرامش وظیفه امروز همه ما است و رسیدگی به وضعیت گلزارشهدا مهمترین مطالبه خانواده شهدا بعد از این همه سال فراغ است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سید محمود الهی نیا امشب، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در مراسم یادواره آبروی کوچه افتخار محله شهید عادل آزاده گفت: امروز همه ما وظیفه داریم در برابر دفاع از ارزش ها و آرمان های نظام با تبعیت از مقام معظم رهبری حرکت کنیم.

وی افزود: آنچه که به شهدا عزت و عظمت داد عشق به ولایت و تبعیت بی چون و چرا از ولی امر خویش بود که درآخرین لحظات جان دادن خود نیز سفارش آنان اطاعت از ولی فقیه بود.

مسئول تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: نباید نسبت به سفارش شهدا که دفاع از حریم ولایت و امنیت کشور است بی توجهی کرد و این را باید درعمل ثابت کرد.

وی تاکیدکرد:  نگرانی خانواده های معظم شهدا از عدم ساماندهی گلزار شهدا باید هرچه سریعتر بر طرف شود تا این مطالبه به حق و فراموش شده هرچه سریعتر برآورده شود.

الهی نیا در ادامه ضمن تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت شهید حریم امنیت استان گفت: باید از اقتدار و اشراف عمیق اطلاعاتی نیروی انتظامی استان در شناسائی و به هلاکت رسانیدن عامل به شهادت رساندن شهید فرزادیان باید قدردانی کرد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: راه و رسم شهدا باید با برگزاری همین آبروی کوچه ها و افتخار محله ها در جامعه نهادینه شود تا راه و رسم شهدا را گم نکنیم.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس