آخرین اخبار

26. شهريور 1396 - 23:24
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در مراسم تکریم و معارفه استانداران استان که با حضور وزیر کشور برگزار شد تقدیر کرد و کار خود را با یک دستور ویژه به مدیران آغاز کرد.

به گزارش خبرلنده به نقل از پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در پیام تقدیر علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه وبویراحمد خطاب به اقشار مختلف مردم، خانواده های معظم شهدا،  ایثارگران،جانبازان، مسئولان دستگاههای اجرایی، سازمانها، نهادها، نیروهای امنیتی،نظامی و انتظامی آمده است: 

 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
حمد و سپاس و ستایش خداوند بزرگ و بلند مرتبه را که بار دیگر فرصت خدمت و تلاش در گوشه ای دیگر از این سرزمین مقدس را به اینجانب ارزانی داشته و مهمتر آنکه این بار نیز حضور در یکی از استانهای زاگرس نشین و جنوبی با مردمانی شریف، نجیب و سلحشور مقدر شده است.
استان زرخیز و سرشار از منابع عظیم طبیعی و انسانی کهگیلویه و بویراحمد همواره در مقاطع حساس و دوران مختلف انقلاب شکوهمند اسلامی  حماسه ساز شد وهمواره خوش درخشید. 
بی شک باید حضور حماسی و مدبرانه مردمان این دیار در همه میادین و عرصه ها را که همواره همچون گوهری درخشان بر تارک میهن اسلامی می درخشد و نشان از خرد ورزی و آگاهی غیور مردان و مردان و زنان با بصیرت این دیار دارد و تحقق واقعی حکومت مردم سالاری دینی را به منصه ظهور می رساند، به فال نیک گرفت و بر آن صحه گذاشت و به عنوان حرکتی رو به جلو از آن یاد کرد.
پس از رای اعتماد هیات محترم دولت به اینجانب و واگذاری مسئولیت خطیر و سنگین نماینده ارشد دولت در استان، بر خود واجب و لازم می دانم تا با بهره مندی از همه توان و ظرفیتهای معنوی، علمی و ارتباطی خود زمینه رشد و تعالی این منطقه و توسعه همه جانبه آن را فراهم نموده و در این راه مقدس از هیچ تلاشی و همتی دریغ نکنم.
در نهایت بر اساس حدیث شریف "من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق"  بر خود لازم می دانم از همه مردم قدر شناس و فهیم استان، مسئولان دستگاههای اجرایی، سازمانها، نهادها، دستگاه قضایی،صداوسیما، اعضای شورای تامین ، فرمانداران، ائمه جمعه و جماعات به ویژه امام جمعه محترم یاسوج ، خانواده های معظم شهدا،  ایثارگران و جانبازان، نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی اصحاب رسانه و خبرنگاران که در روز مراسم تکریم و معارفه استانداران پیشین و جدید حضور داشته‌اند و با حضور ارزشمند خود برگ زرین دیگری را رقم زدند کمال قدردانی و تشکر را داشته باشم .
از خداوند بزرگ توفیق روز افزون همه عزیزان و سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی در همه عرصه ها را خواهانم و امیدوارم بتوانیم در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و سیاستهای دولت تدبیر و امید هر روز بیش از پیش در راه خدمات رسانی صادقانه و بی منت به مردم قدر شناس استانمان موفق و موید بوده و در این مسیر ثابت قدم باشیم.
 
و من الله توفیق
 
علی محمد احمدی/ استاندار کهگیلویه و بویراحمد
 
***************************************
 
دستور ویژه استاندار کهگیلویه وبویر احمد مبنی بر جلوگیری از هزینه های غیر ضرور 
 
استاندار کهگیلویه وبویراحمد از معاونین ، مدیران کل دستگاههای اجرایی ،روسای سازمانها ،نهادها ،فرمانداران ،شهرداران و بخشداران خواست در راستای سیاستهای اقتصاد مقاومتی و کاهش هزینه های غیر ضرور از ارسال گل،نصب بنر ،چاپ آگهی و پیامهای تبریک در جراید و رسانه ها خودداری نمایید.
علی محمد احمدی افزود: ضروری است این رویه در سفرهای درون استانی و بازدیدهای استاندار، معاونین و مدیران و همچنین اعیاد و مناسبتهای مختلف مورد توجه ویژه قرار گیرد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس