آخرین اخبار

پربازدیدها

10. مهر 1396 - 16:37
کمالی پور گفت: کشورهای اروپایی برای اینکه بر استقلال خود صحه بگذارند و به دنیا اعلام کنند که تحت سیطره و سلطه کشور دیگری نیستند، چاره ای جز دفاع از مواضع برجام ندارند.

به گزارش خبرلنده: شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یحیی کمالی پور درگفتگو با  آرمان کرمان در خصوص نقش کشورهای اروپایی عضو 1+5 گفت: آنچه که کشورهای اروپایی باید انجام دهند، قبل از آنکه کمکی به ایران باشد درواقع حفظ هویت و حیثیت خود آنهاست.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: کشورهای اروپایی برای اینکه بر استقلال خود صحه بگذارند و به دنیا اعلام کنند که تحت سیطره و سلطه کشور دیگری نیستند، چاره ای جز دفاع از مواضع برجام ندارند.

وی تصریح کرد: مطمئنا اگر این کشورها با آمریکا همراهی کنند، قبل از اینکه ایران ضربه ببیند، خود آنها آسیب می بینند و مطمئنا منافع آنها بیشتر به خطر خواهد افتاد چرا که اگر آمریکا بداند هرچه بگوید، آنها گوش می کنند، خواسته هایی مطرح خواهد کرد که با منافع آنها سازگاری نخواهد داشت.

کمالی پور اذعان داشت: کشورهای اروپایی تاکنون خوب جلو آمده اند و اگر ازاین به بعد هم همصدا مقابل آمریکا بایستند، موجب عقب نشینی آن خواهند شد.

عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات ترامپ علیه ایران عنوان کرد: مقام معظم رهبری بارها اعلام کردند دولت آمریکا از همان ابتدای شکل گیری انقلاب، ماهیتی مغایر با اهداف جمهوری اسلامی و آرمان های نظام و ملت ایران داشته و این دشمنی را در برهه های مختلف در قالب حمله نظامی، تحریم و امثال آن به منصه اجرا رساندند.

وی افزود: دشمنی آمریکا با ایران فرق نکرده بلکه تنها ادبیات آنها عوض شده است؛ درواقع همان نگاهی که اوباما در خفا نسبت به ایران داشت، ترامپ مخفی ها را رو کرده است و تفاوتی بین آنها وجود ندارد.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ترامپ همان اوباماست که مخالف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و هستند؛ ترامپ آنچه را آمریکا از درون علیه ایران برنامه ریزی می کردند، ظاهر کرده است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس