آخرین اخبار

پربازدیدها

13. مهر 1396 - 22:52
آتش سوزی,جنگل,خبرلنده,شهرستان لنده,منابع طبیعی,حریق,کوه سفید ,بخشدار موگرمون,دهیاران
بخشدار موگرمون خبرداد:
اعزام نیروهای مردمی و دهیاران جهت اطفای آتش در کوه سفیدلنده
نویسنده: 
سید اسماعیل میری
بخشدار موگرمون از اعزام گروه های کمکی متشکل از نیروهای مردمی، دهیاران، شوراهای روستاهای بخش موگرمون جهت اطفای حریق در کوه سفید لنده خبرداد.

موسی محتشم بخشدار موگرمون در گفت وگو با خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، ضمن اشاره به وقوع آتش سوزی در کوه سفید لنده گفت: بخشی از جنگل های کوه سفید مشرف بر روستای شیتاب از عصر روز گذشته طعمه حریق شده است که بلافاصله نیروی های منابع طبیعی  جهت اطفاء حریق  اعزام شده که تلاش آنان تا صبح امروز موفقیت آمیز بوده است.

وی افزود: متاسفانه به دلیل وزش بادشدید در این منطقه آتش ظهر امروز فعال و تعداد زیادی از نیرهای اداره منابع طبیعی به منطقه اعزام شدند.

بخشدار موگرمون تصریح کرد: پس از اعزام نیروهای اداره منابع طبیعی شهرستان لنده به منطقه با فراخوان صورت گرفته نیروهای مردمی، دوستداران منابع طبیعی، دهیاران و شورای های روستاهای بخش موگرمون اعلام آمادگی کرده و تعدادی از این نیروها به منطقه آتش سوزی اعزام شدند.

وی تاکیدکرد: تلاش و مجاهدت نیروهای منابع طبیعی در اطفای حریق و جلوگیری از آتش سوزی مجدد به همراه نیروهای مردمی قابل تقدیر است.

محتشم اظهارکرد: مجموعه فرمانداری به خصوص فرماندار شهرستان در جریان تمام مراحل کار قرارگرفته و در صورت نیاز به نیروی انسانی و تجهیزات از شهرستان های مجاور اعلام نیاز خواهد کرد.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس