آخرین اخبار

پربازدیدها

16. مهر 1396 - 15:05
فرمانده منطقه انتظامی شهرستان لنده در نشست خبری با اصحاب رسانه از پیگیری های مستمر در خصوص ایجاد واحد صدور گواهینامه، تشخیص هویت و حوزه نظام وظیفه در این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، سرهنگ شمس الله قرآئتی فرمانده منطقه انتظامی شهرستان لنده در نشست خبری به مناسبت هفته نیروی انتظامی با تسلیت ایام عزاداری سیدو سالار شهیدان و تبریک هفته ناجا گفت: یکی از مهمترین ماموریت های پلیس در جامعه ایجاد امنیت پایدار برای آحاد مختلف جامعه است.

وی افزود: پلیس برابر قاون وظیفه دارد تا بستر های لازم را جهت ارتقای سطح کمی و کیفی امنیت پایدار در جامعه ایجاد کند که تحقق این امر مستلزم همکاری و تعامل و اعتماد مردم به فرزندان خود در نیروی انتظامی است.

فرمانده منطقه انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد: آموزش یکی از مهمترین و اساسی ترین برنامه پلیس راهور در خصوص فرهنگ سازی و کاهش تصادفات در جاده ها و درون شهر ها است که با فرهنگ سازی و آموزش ترافیک در مدارس  این امر تا اندازه زیادی تحقق یافت.

وی تاکیدکرد: مرکز فوریت های پلیسی110 بهترین پل ارتباطی برای تسریع در پیگیری مشکلات و مسائل امنیتی و سایر موضوعات در سطح جامعه است که در کمترین زمان ممکن واحدهای مرتبط با موضوع جرائم را به محل مورد نظر اعزام خواهد کرد.

قرائتی اظهارکرد: مردم می توانند با سامانه 197 که یکی دیگر از سامانه های ارتباطی بین مردم و ناجا با" شعار پلیس ما باشید"انتقادات، پیشنهادات و تقدیرهای خود را با این شماره تماس گرفته و با آن درمیان بگذارند.

 فرمانده منطقه انتظامی شهرستان لنده در تشریح برنامه های هفته ناجا در لنده گفت: دیدار با امام جمعه شهر لنده، اجرای برنامه صبحگاه مشترک با حضور نیروهای نظامی و انتظامی ، غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده های شهدای نیروی انتظامی، تجليل  از كاركنان ساعی و مدیران نمونه، جلسه با معتمدین و ریش سفیدان و همچنین جلسه با مسولین دستگاه قضایی شهرستان از مهمترین برنامه های هفته ناجا در این شهرستان است.

فرمانده منطقه انتظامی شهرستان لنده در نشست خبری با اصحاب رسانه از پیگیری های مستمر در خصوص ایجاد واحد صدور گواهینامه، تشخیص هویت و حوزه نظام وظیفه در این شهرستان خبرداد.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس