آخرین اخبار

پربازدیدها

17. مهر 1396 - 13:43
فرماندار شهرستان لنده در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح گفت: امثال شهید حججی ها محصول تفکر انقلابی هستند که سرنوست خود را با دادن سر نوشتند و به همه جهانیان ثابت کردند که برای دفاع از ارزش ها سر می دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، دارا کریمی نژاد در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان لنده با تبریک هفته نیروی انتظامی ضمن اشاره به بحث امنیت در جامعه گفت: نظم و امنیت شاکله اساسی و بنیادن جامعه است که بدون آن زندگی نمی تواند معنا پیدا کند.

وی افزود: نیروی انتظامی با بیش از یک هزارو 600ماموریت در ابعاد مختلف امنتی، انتظامی، فرهنگی، راهنمایی و رانندگی و سایر موارد در حال خدمت است که عملکرد این نیرو در حوزه های مختلف واقعاً مظلوم مانده است.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: مهمترین رکن اقتدار کشور تنها به واسطه قدرت دفاعی کشور و اقتدار نیروی ها مسلح آن کشور بستگی دارد و امروز نیروهای مسلح ما با اتکا به توان دفاعی خود به این توانمندی رسیده اند.

وی تاکیدکرد: در حالی که کشورهای خاورمیانه در اوج نا امنی و جنگ هستند به واسطه همین اقتدار و توانمندی نیروهای مسلح ایران اسلامی در امنیت و آرامش کامل است که مرهون تیزهوشی و آمادگی و توان رزمی نیروی های مسلح است.

کریمی نژاد اظهارکرد:  امثال شهید حججی ها محصول تفکر انقلابی هستند که سرنوست خود را با دادن سر نوشتند و به همه جهانیان ثابت کردند که برای دفاع از ارزش ها سر می دهند.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: نیروی های نظامی و امنیتی ما باید علاوه بر برقرای امنیت زمینه احساس امنیت را نیز در مردم تقویت کنند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: بحران های اقتصادی، اختلاس ها، آسیب های اجتماعی و سایر موارد ناشی از بحران های امنیتی است.

کریمی نژاد اظهارکرد: عملکرد نیروی انتظامی به واسطه ماموریت های که دارد واقعاً مظلوم است و این عملکرد باید به مردم از طریق رسانه های جمعی بیان شوند.

وی تاکیدکردک فرهنگ سازی در خصوص توجه به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی یکی از مهمترین مواردی است که همه ما باید نسبت به رعایت آن کوشا باشیم تا از میزان جرائم رانندگی کاسته شود.

فرماندار شهرستان لنده گفت: امروز اقتدار و عزت نیروی انتظامی در گرو خدمت بی منت و صادقانه به مردم است.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس