پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

20. مهر 1396 - 8:26
محرومیت,خبرلنده,رئیس شورای شهرلنده,مراسم یادواره سرداران,محرومیت زدایی,نان نسیه,بیکاری,اشتغال,شهرستان لنده,عضوشورای شهر,ایرج جرنده,شهردار,انتخاب شهردار,اخبار لنده
در حاشیه یادواره شهدای شهرستان لنده صورت گرفت:
درخواست جالب رئیس شورای شهرلنده از دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه
رئیس شورای اسلامی شهرلنده در دیدار با دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مهمترین نیازمندی های مردم این شهرستان را تشریح و درخواست کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، ایرج جرنده رئیس شورای اسلامی شهرلنده در حاشیه مراسم یادواره سرداران و90 شهید شهرستان لنده ضمن اشاره به مشکلات و عمق محرومیت های شهرستان لنده گفت: سردار به شهری وارد شده اید که بر سردرب نانوایی های این شهر نوشته است که نان نسیه نداریم.
وی افزود: شما وارد شهري شده اید که محرومیت و بن بست بودن آن مهمترین عامل محرومیت تاریخی آن است و گویی هیچ فریاد رسی ندارد.
رئیس شورای اسلامی شهرلنده تصریح کرد: امروز جوانان تحصیل کرده این شهرستان در استان های فارس، بوشهر و مرکزی با مدارک عالیه در حال کارگری هستند.
وی تاکیدکرد: وضعیت شهر به خصوص برخی از مناطق این شهر و شهرک های لنده آب سهميه اي استفاده می کنند که نیازمند حمایت ویژه هستند.
جرنده اظهارکرد: هنوز در سطح شهرلنده شهرک هایی است که هیچ گونه زیر ساخت شهری ندارند و جاده های آنان هنوز خاکی است و در فصل زمستان نیز گل آلودهستند.
این عضو شورای شهرلنده خاطر نشان کرد: اينجا به معني واقعي كلمه محروم است چرا که رنگ رخساره حکایت کند از سر درون.
وی خطاب به دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پس سلام مارا به ولي امر مسلمين جهان برسان و بگوئید بعد از٣٨ از انقلاب هنوز چنين شهري داريم و اگر ما بسيجي هاي آقا از شما سردار حزني نخواهيم كاري برايمان كنيد پس باید از چه کسی انتظار کار کردن باید داشت.
جرنده اظهارکرد: پس چشمانمان را به همت والای شما برای پیشبرد اهداف عالی نظام در رفع محرومیت زدایی از دل این شهرستان محروم می دوزیم و امیدمان به الطاف و حمایت های کم نظیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران است.
انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس