آخرین اخبار

28. مهر 1396 - 13:21
امام جمعه شهرستان لنده گفت: افراد توانمند، با دارای شخصیت های برجسته ای به شورای شهر پیشنهاد می شود و از آنان هم دعوت می شود ولی خروجی جلسات شورای شهر در خصوص انتخاب شهردارچیز دیگری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز جمعه این شهرستان لنده ضمن اشاره به دیدار نخبگان علمی کشور با مقام معظم رهبری گفت: همه ساله نخبگان علمی و چهره های شاخص دانشگاهی دیداری با مقام معظم رهبری دارند که امسال نیز مقام معظم رهبری بر تقویت بینه علمی کشور و دست یابی به قله های پیشرفت علمی تاکیدات فراوانی داشتند.

وی افزود: عهد شکنی امریکای ها در مسئله برجام موضوع این روزها به تنهایی نیست بلکه در فاصله سال ها82 تا 84 نیز علاوه بر امریکایی ها، غربی ها نیز در بحث هسته ای در معاهده تهران به تعهدات خود چندان پای بند نبوده و بدعهدی کردند.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: عده ای ساده لوح بعد از این همه بد عهدی هنوز هم چشم به وعده های امریکایی و سازش با آنان دارند و این در حالی است که در تمام معاهده ها شاهد بدعهدی آنان بوده و هستیم.

وی تاکیدکرد: امریکایی ها با خباثتی که دارند چه امتیاز بگیرند و چه امتیاز بدهند به دنبال حذف نظام و تغییر حکومت ایران هستند و براب آنان فرقی ندارد که چه کسی در امریکا رئیس جمهور باشد.

محمودی اصل گفت: مقام معظم رهبری بارها از بدعهدی امریکایی ها در اشاره داشتند و جدیدا هم فرمدند تا مادامی که آنها در قضیه برجام بدعهدی نکنند ما بده عهدی نخواهیم کرد ولی اگر ذره ای از حقوق ملت ایران نادیده گرفته شود ما نیز تصمیم دیگری در این رابطه خواهیم رفت.

وی خاطر نشان کرد: مهمترین دلیل عصبانیت امریکایی ها نفوذ و قدرت ایران در منطقه است که تمام نقشه ها و هزینه های امریکایی ها در منطقه را برباد داد.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده گفت:پیشرفت و ترقی کشور ما در دوران همین تحریم ها حاصل شده است که کافی نسیت و باید این پیشرفت ها دو چندان شود.

مسئول شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده تاکیدکرد: اقتصاد مقاومتی تنها راه پیشرفت کشور است که عاملی برای تسریع در زندگی عزت مندانه مردم است.

وی در ادامه گفت: مجلس شورای اسلامی، قوه قضائیه و قوه مجریه می بایست نسبت به اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در کشور بیشتر فعال باشند.

امام جمعه شهرستان لنده در ادامه خطاب به شورای شهر لنده گفت: یکی از مهمترین کارهای که اعضای شورای شهر باید باید انجام دهد بحث انتخاب شهردار است که متاسفانه این حرکت تا کنون باعث ناراحتی شهروندان شده است جرا که در این خصوص با وجود افراد متخصص، متعهد و توانمند هنوز این مهم تحقق نیافته است.

وی تاکیدکرد: افراد توانمند، با دارای شخصیت های برجسته ای به شورای شهر پیشنهاد می شود و از آنان هم دعوت می شود ولی خروجی جلسات شورای شهر در خصوص انتخاب شهردارچیز دیگری است.

محمودی اصل گفت: نباید سخت گیری اعضای شورای شهر منجر به ضرر و زیان شهر و خودشان شود چرا که مردم انتظار دارند که هرچه سریعتر شهردار انتخاب شود.

وی در پایان به مراسم بزرگداشت آیت اله ملک حسینی اشاره کرد و از همه کسانی که در بزرگداشت این عالم مجاهد و ربانی تلاش دارند قدردانی کرد.

انتهای پیام/م75

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس