آخرین اخبار

پربازدیدها

2. آبان 1396 - 7:47
مسوول بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمدخبر داد
برگزاری دومین جشنواره رسانه‌ای در کهگیلویه و بویراحمد
مسوول بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمداز برگزاری دومین جشنواره رسانه‌ای در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، قربانعلی حسن‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران از برگزاری دومین جشنواره رسانه‌ای در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

مسوول بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد افزود: سازمان بسیج رسانه استان در نظر دارد به منظور نشان دادن نقش مهم و تاثیرگذار رسانه در آگاهی بخشی به اقشار مختلف مردم  از اخبار و واقعیت‌های موجود در جامعه اقدام به برگزاری دومین جشنواره رسانه‌ای  دارد.

حسن زاده  با اشاره به اهداف برگزاری جشنواره رسانه در استان گفت: برگزاری چنین جشنواره‌ها در استان موجب شناسایی توانمندی خبرنگاران انقلابی در استان، افزایش تقویت گستره تفکر، شناسایی نقاط قوت و ضعف رسانه‌ای از نظر ارتباط با مخاطب، تقویت و امیدبخشی به جوانان در عرصه رسانه و توجه به مفاهیم جدید در خبرنگاری و خبرنویسی و همچنین مشارکت  اصحاب رسانه  در برنامه‌های بسیج است.

مسوول بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: محور اصلی این جشنواره واجب فراموش شده، امربه معروف و نهی از منکر، شناخت راه‌های نفوذ دشمن و شیوه مقابله با آن، اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و دفاع ازدستاوردهای انقلاب اسلامی خصوصا دستاوردهای هسته‌ای، شناخت دشمن و اتکا به توان داخلی، بیداری اسلامی و مبارزه با تروریسم خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه می‌توانند تا تاریخ 30 آبانماه سالجاری در قالب گزارش، خبر، تیتر، عکس و یادداشت به دبیرخانه جشنواره در سازمان بسیج رسانه استان ارسال فرمایند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس