آخرین اخبار

پربازدیدها

5. آبان 1396 - 13:23
امام جمعه شهرستان لنده گفت: کسانی که به فکر مذاکره بر سر مسائل امنیتی و دفاعی ما هستند خوب بدانند که رهبر و ملت ما به هیچ وجه اجازه مذاکره بر روی مسائل امنیتی و دفاعی را به هیچ قدرتی نخواهند داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده ضمن اشاره به دیدار نخبگان با مقام معظم رهبری اظهارکرد: آنچه نیاز امروز کشور است بحث امنیت و اقتصاد است و تا زمانی که امنیت نباشد نمی توان فعالیت اقتصادی داشته باشیم.

وی افزود: تامین امنیت در جامعه بستری مطمئن برای رشد همه عناصر قدرت و پیشرفت در جامعه است.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: اگر ملتی می خواهد پیشرفت کند باید در زمینه مسائل امنیتی هیچ گونه مشکلی نداشته باشد.

وی تاکیدکرد: امروز جمهوری اسلامی ایران در بیشتر ابعاد به خصوص حوزه نظامی چنان فوق العاده است که خود دشمنان نیز به توانمندی های ایران اذعان دارند.

محمودی اصل گفت: کسانی که به فکر مذاکره بر سر مسائل امنیتی و دفاعی ما هستند خوب بدانند که رهبر و ملت ما به هیچ وجه اجازه مذاکره بر روی مسائل امنیتی و دفاعی را به هیچ قدرتی نخواهند داد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده خاطر نشان کرد: در خصوص توانمندی های موشکی ما دشمنان به دنبال شبه افکنی و چالش آفرینی برای این مسئله مهم هستند.

وی گفت: هرگاه در هر مسئله در مقابل دشمنان از موضع ضعف وارد شده ایم دشمن از همین فرصت استفاده کرده و به ما ضربه زده ولی هرگاه از موضع قدرت وارد شده ایم دشمن ناکام ماند.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده تصریح کرد: مسئولان در به کار بردن الفاظ و کلمات با موضوعات بنیه دفاعی کشور بیشتر مراقب باشند و نباید به دشمن گرا بدهند.

وی گفت: مقام معظم رهبری بیش از 25 سال است که بحث اقتصاد منهای نفت را بارها و بارها تذکر داده انده و در خصوص جایگزین کردن سایر منابع به جای نفت به مسئولان مرتب هشدار داده اند.

محمودی اصل خاطر نشان کرد: نباید آنقدر اقتصاد ما آن قدر به نفت وابسته باشد که بایک سخنرانی قیمت نفت بالاو پائین شود.

امام جمعه لنده در ادامه با تسلیت شهادت عماربن یاسر گفت: عماربن یاسر اسوه و یار واقعی امام علی(ع) بود که با صبر، شجاعت، صداقت و ولایت مداری خویش آنقدر مورد اعتماد امیرالمومنین(ع) بود که از ایشان به عنوان مشاوری امین در همه مسائل جاری حکومت استفاده می کرد.

وی گفت: شخصیت عماربن یاسر به گونه ای است که در مکتب تشیع از این یار ولایت به عنوان مبنای حقانیت یاد می شود.

خطیب جمعه شهرستان لنده در ادامه به نقش نخبگان و خواص در تبین وروشگری مسائل بصیرتی اشاره کرد وگفت: نخبگان و خواص نقشی مهم و اساسی در تبین و روشگری جامعه دارند و بیان این مسائل باید فارغ از مسائل جناحی و سیاسی باشد.

وی گفت: امروز دشمنان داخلی و خارجی به دنبال تشویش اذهان عمومی برای خدشه دار کردن جایگاه ولایت فقیه هستند و این در حالی است که دشمنان خارجی به خوبی نقش موثر رهبری انقلاب در مسائل مختلف پی برده اند.

محمودی اصل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دانش آموز شهید محمد حسین فهمیده گفت: هشتم آبان ماه سالروز شهادت دانش آموز بسیجی شهید محمد حسین فهمیده است که لازام است خانواده ها و مربیان مدارس نسبت به تربیت نسلی پویا اقدام کنند.

امام جمعه لنده خاطر نشان کرد: امروز شرایط به گونه ای است که هر خانواده ای باید یک محمد حسین فهمیده تربیت کند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس