آخرین اخبار

پربازدیدها

8. آبان 1396 - 8:34
جرائم خشن,خبرلنده,شهرستان لنده,دادگستری,برخورد با مخلان نظم و امنیت,اقتدار قوه قضائیه,اختلافات ملکی,مزاحمت های تلفنی,اخبار لنده
دادستان عمومی و انقلاب دادگستری شهرستان لنده :
به صفر رساندن جرائم خشن در شهرستان لنده/لنده امن ترین شهرستان کشور است
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده گفت: کاهش میزان جرائم به خصوص به صفر رسانیدن جرائم خشن در شهرستان لنده نشان از اقتدار این قوه در برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، عبدالله سعادتیان در مراسم تودیع و معارفه رئیس دادگستری شهرستان لنده ضمن اشاره به خدمات خوب دادگستری شهرستان لنده از بدو تاسیس تا کنون گفت: خدمات ارزشمندی از بدو افتتاح دادگستری شهرستان لنده به شهروندان این شهرستان اراده شد که مهمترین آن اقتدار در برخورد با جرائم و مردم داری همراه با قانون مداری است.

وی افزود: کاهش میزان جرائم به خصوص به صفر رسانیدن جرائم خشن در شهرستان لنده نشان از اقتدار این قوه در برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده تصریح کرد: کاهش آمار پرونده های قدیمی و به روز نمودن پرونده های ورودی از مهمترین عملکرد دادگستری شهرستان لنده در این دوسال بوده است که باعث رضایتمندی شهروندان نیز می باشد.

وی تاکیدکرد:یکی از مهمترین دلیل موفقیت مجموعه دادگستری شهرستان لنده در استان به صفر رسیدن پرونده های ورودی در پایان سال به دادسرا بوده است.

سعادتیان اظهارکرد: برخورد قاطع و سریع با جرائم، اجرای عدالت اجتماعی و برقرای نظم و امنیت پایدار در سطح شهرستان لنده و همچنین کاهش پرونده های نزاع دست جمعی نشان از عملکرد خوب دستگاه قضا در سطح شهرستان لنده است و با اقتدار می توانیم بگوییم که لنده امن ترین شهرستان در کشور است.

وی در پایان گفت: پرونده های اختلافات ملکی و مزاحمت های تلفنی بیشترین آمار ورودی به دستگاه قضا در شهرستان لنده است.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس