پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

11. آبان 1396 - 7:50
رئیس اداره برق شهرستان لنده گفت: برابر میثاق نامه مدیران برق، میزان تلفات برق باید در طول سال به صفر برسد و میزان وصول مطالبات به 100برسد که در این بین برخی از مدیران انظباط مالی ندارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، سید مالک رازنهان در نشست بررسی راهکارهای تحقق پدافند غیر عامل در لنده، ضمن اشاره به عدم واریز قبض های برق مصرفی ادارات شهرستان لنده گفت: از ابتدای سال 96تا کنون با همکاری شرکت توزیع نیروی برق استان بیش از 40میلیارد ریال اعتبار در حوزه های مختلف در این شهرستان هزینه شده است.

وی افزود: پروژه خط دومداره برق لنده، پروژه کاهش تلفات برق در روستاهای مختلف بخش مرکزی و موگرمون و افزایش روشنایی در معابر تمام روستاهای شهرستان لنده و سایر خدمات دیگر از جمله مهمترین اقدامات اداره برق شهرستان لنده در طی سه سال گذشته است.

رئیس اداره برق شهرستان لنده تصریح کرد: وقتی بیش از 40میلیارد سرمایه گذاری آن هم از محل اعتبارات داخلی و شرکت توانیز در این شهرستان هزینه می شود باید وصول مطالبات نیز به زیر 100برسد.

وی تاکیدکرد: برابر میثاق نامه مدیران برق، میزان تلفات برق باید در طول سال به صفر برسد و میزان وصول مطالبات به 100برسد که در این بین برخی از مدیران انظباط مالی ندارند.

رازنهان اظهارکرد: برخی از ادارات چندان به اخطارهای اداره برق توجهی ندارند و به همین خاطر است که معاون شرکت در استان بدون هماهنگی و راساً اقدام به قطع برق بیشتر ادارات در این شهرستان کردند که مهمترین دلیلش هم عدم انظباط مالی برخی از مدیران است.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس