آخرین اخبار

پربازدیدها

12. آبان 1396 - 13:49
امام جمعه شهرستان لنده گفت: 13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و یکی از مهمترین و سرنوشت ساز ترین روز های این کشور است.

به  نقل از پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های ماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده ضمن اشاره به روز ملی مبارزه با استکبار جهانی گفت: 13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و یکی از مهمترین و سرنوشت ساز ترین روز های این کشور است.

وی افزود: دانش آموزان و دانشجویان انقلابی در سایه رهنمودهای امام راحل و تبعیت از مکتب سرخ عاشورا در راهی قدم گذاشته اند که نتجیه آن پیروزی انقلاب اسلامی بوده است.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: نسل جدید و جوان کشور با تبعیت از مکتب و راه امام راحل و با تحلیل ها و بصیرت خوب خود می تواند این کشور را در راه پیشرفت و عمران تا رسیدن به سرمنزل مقصود همراهی کنند.

وی تاکیدکرد: باتوجه به رشد علمی، فکری و فرهنگی دانش آموزان و دانشجویان ما باید نوع نگاه مسئولان به این دانش آموزان به عنوان آینده سازان ایران اسلامی تغییر کنند.

محمودی اصل گفت: تقویت و ارتباط با پرودگار، علم آموزی، شناخت دشمن سه اصل مهم و ضروری فراروی جوانان ایران اسلامی است که مقام معظم رهبری تاکیدات زیادی برای اجرایی شدن این سه اصل در بین نوجوانان و جوانان داشته است.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده تصریح کرد: امروز حتی کودکان ما به خوبی دستان مخملی و خوی گرگ صفتی امریکایی را می شناسند ولی عده ای با وجود اینکه آزموده را آزمودن خطاست هنوز چشم به امریکا دوخته اند.

وی خاطر نشان کرد: دو هدف مهم و اساسی امریکا از اعمال تحریم های به قولا فلج کننده بحث فاصله انداختن بین مردم و حاکمیت و حذف مولفه های اتحاد ملی در بین مردم و مسئولان است.

محمودی اصل تاکیدکرد: یکی از نمونه های اعتماد به امریکا را می توان در قضیه حذف مصدق دید که امریکایی ها به دنبال یک نظام تو سری خور هستند.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: ملت ما در طول سالیان گذشته به امریکا ثابت کرده است که با اراده پولادین خود در مقابل همه تحریم ها خواهند ایستاد و سال به سال شعار" مرگ بر امریکا" را مستحکم تر از سال های گذشته فریاد خواهند کشید.

وی خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین طرح های که می تواند مانع از تحریم ها شود بحث دیدار سه جانبه ایران، روسیه و آذربایجان است که در دیدار روسای جمهوری این کشورها با مقام معظم رهبری بر حذف تدریجی دلار از معادلات و معاملات مالی تاکید شده است.

محمودی اصل  در واکنش به خبر تصویب اعتبار جاده لنده به تشان گفت: اجرای جاده لنده به تشان و لنده به دهدشت با اعتبار بالغ بر 300میلیارد تومان می تواند این شهرستان را به یکی از شهرستان های برخوردار و شاه راه ارتباطی جنوب به مرکز کشور وصل کند.

وی تصریح کرد: باید از همه کسانی که در تحقق این وعده مهم و حیاتی نقش آفرینی داشته اند اعم از مسئول و غیر مسئول قدردانی کرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده گفت: یکی از آسیب های جدی حاکم بر شهرستان لنده همین آتش سوزی های پی درپی است که اگر عامل حوادث طبیعی باشند که چاره ای جز اطفای کامل آن نیست ولی اگر این حوادث ناشی از خطای انسانی است باید فرد خطا کار به سزای عمل خویش به واسطه از بین بردن سرمایه ملی برخورد قاطع شود.

وی به هفته فرهنگ عمومی اشاره کرد وگفت: هفته فرهنگ عمومی فرصتی مناسب برای ترویج فرهنگ صحیح در باب هر موضوعی است به خصوص فرهنگ مصرف کالای ایرانی .

محمودی اصل گفت: متاسفانه مظلومیت فرهنگ آن قدر روشن و آشکار است که نزد مسئولان می توان این مظلومیت را دو چندان دید.

امام جمعه شهرستان لنده در ادامه به راهپیمایی عظیم اربعین اشاره کرد وگفت: شور حسینی با نزدیک شدن به اربعین حسینی دوچندان شده است و کم کم شاهد بزرگترین اجتماع جهانی در قالب پیاده روی اربعین حسینی خواهیم بود.

وی گفت: اربعین حسینی خنثی کننده تمام توطئه ها و دسیسه های دشمنان در منطقه است و این نهضت سرخ حسین است که روز به روز در حال صادر شدن به تمام کشورهای جهان است.

محمودی اصل در پایان از برپایی موکب باب الحوائج شهرستان لنده که به نحو احسن در حال خدمت رسانی به زائرین حسینی است قدردانی کرد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس