پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

13. آبان 1396 - 12:26
استکبار جهانی,تسخیرلانه جاسوسی,خبرلنده,شهرستان لنده,مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی,شهرستان لنده,حجت الاسلام الهی نیا,اخبار لنده
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده:
با تسخیر لانه جاسوی ابهت و هیمنه امریکا در جهان شکسته شد
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: تسخیر لانه جاسوی امریکا ابهت و هیمنه امریکا را در منطقه و جهان در هم شکست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده،  حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در اجتماع مردم شهرستان لنده در مراسم راهپیمایی13 آبان ضمن اشاره به روز ملی مبارزه با استکبار ستیزی گفت: تسخیر لانه جاسوی امریکا ابهت و هیمنه امریکا را در منطقه و جهان در هم شکست.

وی افزود: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا انقلاب دوم ایران بود که با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا یکبار دیگر ملت ایران هیمنه استکبار را در هم شکست.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: در روز 13 آبان بار دیگر جنایت های استکبار جهانی، شکسته شدن استراتژی و سیاست تهدید و فشار و تضمین تداوم پیروزی های انقلاب اسلامی شد.

وی تاکیدکرد: امروز مردم ایران اسلامی با حضور با شکوه و همراه با اقتدار خود در راهپیمایی باشکوه 13 آبان یکبار دیگرضمن حمایت قاطع خود از نظام و انقلاب اسلامی  بار دیگر جنایات امریکا را محکم کردند.

الهی نیا در پایان از حضور با شکوه مردم شهرستان لنده در راهپیمایی 13 آبان در این شهرستان قدردانی کرد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس