آخرین اخبار

پربازدیدها

13. آبان 1396 - 13:47
اربعین حسینی, خبرلنده, پذیرایی از زائران حسینی, پذیرایی از 100هزارنفر, شهرستان لنده, اربعین, ستادعتبات و عالیات, اخبار لنده
مسئول ستاد عتبات عالیات شهرستان لنده خبرداد:
پذیرایی از 100 هزار نفر از زائرایرانی و خارجی در موکب باب الحوائج لنده
نویسنده: 
سید اسماعیل میری
مسئول ستاد عتبات و عالیات شهرستان لنده از پذیرایی از 100هزار نفر زائر ایرانی وخارجی در موکب باب الحوائج شهرستان لنده در مرز شلمچه خبرداد.

سید محمد طلا میری در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، از پذیرایی بیش از یکصد هزار نفر در موکب باب الحوائج شهرستان لنده خبرداد وگفت: یکی از مهمترین و اثر بخش ترین حرکت های جهادی فرهنگی برپایی موکب پذیرایی از زائران اربعین حسینی است.

وی افزود:  در اولین سال از برپایی موکب پذیرایی از زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه روزانه پذیرای خیل عظیمی از عاشقانه و دلدادگان حسینی در مرز شلمچه می باشیم.

مسئول ستاد عتبات و عالیات شهرستان لنده تصریح کرد: با راه اندازی این موکب حجم قابل قبولی از نذورات و کمک های مردمی و اداری در سطح شهرستان برای پذیرایی از زائرین حسینی صورت گرفته است.

وی تاکیدکرد: در موکب باب الحوائج شهرستان لنده روزانه پذیرای زائرینی از کشورهای ایران، پاکستان و افغانستان هستیم که با افتخار از زائران این کشورها پذیرایی صورت می گیرد.

میری اظهارکرد: در موکب شهرستان لنده خادمان سیدالشهدا به صورت 24 ساعته خدمات دهی می کنند و در طول روز نیز با توزیع سه وعده صبحانه، نهاهار و شام از زائران حسینی پذیرایی می کنند.

 وی در پایان از همکاری و پشتیبانی خوب مردم فهیم و همیشه در صحنه شهرستان لنده به خصوص مسئولا ادارات و نهادهایی که در خصوص حمایت های مالی و اداری ما را یاری کردند قدردانی کرد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس