پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

16. آبان 1396 - 12:49
چند روزی است افرادی ناشناس با حضور در روستاهای بخش مرکزی شهرستان لنده با معرفی خود به عنوان ماموران منابع طبیعی به منازل مردم بدون هیچ گونه مجوز قانونی ورود می کنند و بعضاً نیز اقدام به بازرسی از منازل می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، بر اساس گزارشات رسیده از منابع آگاه چند روزی است افرادی ناشناس با حضور در روستاهای بخش مرکزی شهرستان لنده با معرفی خود به عنوان ماموران منابع طبیعی به منازل مردم بدون هیچ گونه مجوز قانونی ورود می کنند و بعضاً نیز اقدام به بازرسی از منازل می کنند.

ذبیح الله محمدی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، ضمن تائید حضور برخی افراد ناشناس در برخی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان لنده تحت عنوان ماموران منابع طبیعی گفت: باتوجه به اینکه کلیه کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده اکثراً بومی شهرستان می باشند حضور افراد ناشناس تحت عنوان ماموران منابع طبیعی تنها شیوه جدید کلاهبرداری از مردم است.

وی افزود: یکی اصول مهم و ضروری در ورود به منازل هماهنگی و گرفتن حکم قضایی از دادستان و دادگستری شهرستان می باشد و ظاهراً این افراد ناشناس بدون حکم قضایی وارد منازل برخی از روستائیان شده اند که به طور 100درصد این مسئله محکوم می باشد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده تصریح کرد: به دلیل حضور همه کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده در اطفای آتش سوزی جنگل های کوه سفید متاسفانه عده ای از این فرصت سوء استفاده کرده و اقدام به کلاهبردای و حضور بدون مجوز در منازل روستائیان کردند.

وی تاکیدکرد: از همشهریان محترم تقاضا می شود در صورت مشاهده این افراد سریعاً با شماره تماس اداره منابع طبیعی شهرستان لنده 32462707 و یا پلیس110 تماس بگیرند تا نسبت به دستگیر فرد و یا افراد ناشناسی که خود را ماموران منابع طبیعی معرفی کردند اقدام شود.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس