آخرین اخبار

19. آبان 1396 - 13:18
امام جمعه شهرستان لنده گفت: بدون شک استعفای ناگهانی سعدحریری در راستای اجرای قانون کاستا امریکا مبنی بر افزایش تحریم ها و فشارهای سیاسی به ایران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده ضمن اشاره به خلق حماسه عظیم اربعین گفت: امت اسلام در اربعین امسال چنان حماسه ای از خود خلق کرده اند که در تاریخ ماندگار شد.

وی افزود: با وجود تبلغات رسانه ای و مخرب رسانه های دشمنان جوانان ملت ایران با پای پیاده با چنان شور و حرارتی در اربعین امسال شرکت کردند که سیل خروشان آنان نشان از عمق معرف آنان نسبت به مکتب عاشورا است و فرهنگ حسینی است.

امام جمعه شهرستان لنده ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مرزبانی تصریح کرد: حادثه شهادت هشت نفر از مرزبانان کشورمان در مرز آذربایجان که در درگیری با عناصر دشمن به درجه رفع شهادت نائل شدند حادثه ای تلخ بود ولی رشادت و شجاعت همین فرزندان ایران است که جلو هرگونه تعرضی به خاک میهن را می گیرد.

وی تاکیدکرد: مرزبانان و همه نیروهای مسلح ما در دفاع از تمامیت ارضی ایران اسلامی تا پای جان خویش ایستاده اند و اجازه تعرض به هیچ کشوری را نخواهند داد.

محمودی اصل در ادامه به توطئه جدید عربستان سعودی در منطقه و ماجرای لساعفای ناگهانی سعد حریری در لبنان اشاره کرد وگفت: یکی از مهمترین اتفاقاتی در که منطقه در هفته گذشته صورت گرفت ماجرای استعفای ناگهانی سعد حریری با توطئه عربستان سعودی بود که از داخل خاک این کشور حملات شدیدی بر علیه ایران و حزب الله لبنان داشت که با واکنش خوب مسئولان لبنانی و حزب الله لبنان مواجه شد.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده گفت: عربستان سعودی با تقویت داعش در منطقه به دنبال تفرقه افکنی در منطقه بود که با حمایت های خوب کشورهای محور مقاومت روبرو شد و داعشی که دست پرورده عربستان و امریکایی بود در منطقه در حال نابودی است و همین هم دلیل عصبانی بودن عربستان و امریکایی ها است.

وی تاکیدکرد: بدون شک استعفای ناگهانی سعدحریری در راستای اجرای قانون کاستا امریکا مبنی بر افزایش تحریم ها و فشارهای سیاسی به ایران است.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده گفت: بر خلاف توطئه های تفرقه افکنانه عربستان سعودی در ماجرای استعفای سعدحریری، اتحاد مسئولان لبنانی و حزب الله لبنان نسبت به گذشته چندین برابر شده است.

مسئول شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده خاطر نشان کرد: رژیم غاصب صهیونیستی لازم است خوب بداند که اگر کوچکترین خطای بکند حزب الله لبنان پاسخ قاطع و محکمی به آنان خواهد داد.

محمودی اصل در ادامه ضمن اشاره به هفته کتاب و کتابخوانی گفت: یکی از مهمترین مسائل کشور توجه ویژه به امر کتابخوانی است که همه ما باید نسبت به ترویج این اصل مهم در جامعه تلاش کنیم.

خطیب جمعه شهرستان لنده گفت: دشمنان به دنبال جلوگیری از آگاهی عمومی جامعه و فاصله انداختن بین مردم و آگاهی عمومی هستند و با ایجاد سرگرمی های کاذب به دنبال فاصله انداختن بین جوانان و کتاب هستند.

وی تاکیدکرد: تنبلی در زمینه کتاب و کتاب خوانی در عصری که لازمه آن آگاهی و داشتن اطلاعات است اصلاً جایز نیست.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
https://t.me/joinchat/AAAAAEGMzGypJ0js3R6rKg
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس