آخرین اخبار

2. آذر 1396 - 13:25
دانشجویان و اساتید بسیجی دانشگاه پیام نور واحد لنده به مناسبت هفته بسیج با امام جمعه موقت این شهرستان دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، پیش از ظهر امروز، اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور لنده به همراه اساتید بسیجی این دانشگاه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با امام جمعه موقت شهرستان لنده دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار سید مجتبی بنی هاشمی، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت بسیج دانشجویی این دانشگاه به نقش بسیج دانشجویی در بصیرت افزایی جامعه اشاره کرد.

وی افزود: بسیج دانشجویی با بصیرت افزایی به دنبال روشنگری در جامعه است که مهمترین راهبرد اساس آن ترویج فرهنگ و روحیه بسیجی در بین دانشجویان است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحد لنده با تبریک پیروزی جبهه مقاومت در سوریه گفت: با پایان یافتن سیطره شجره خبیثه ملعونه داعش که عصاره گروه امریکای_صهیونیستی بود حرکتی نو در جبهه مقاومت برای به تصویر کشانیدن حماسه مقاومت از سوی نیروی های بسیجی و سپاهی و در راس سردار رشید اسلام، سرلشکر سلیمانی به جهان مخابره شد.

وی تاکیدکرد: با پایان یافتن فتنه داعش می توانیم به پیام امام راحل برسیم که فرمودند:اگر سپاه نبود پیروزی نصیب کشور و اسلام نمی شد.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس