پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

3. آذر 1396 - 12:51
امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: بسیج به همه ثابت کرد که در اوج مظلومیت همیشه مقتدر، آماده و درمیادن مختلف حاضر است و هموراه به عنوان مدافع اصلی انقلاب و حریم ولایت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده، ضمن تبریک هفته بسیج با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه گفت: حضور مقام معظم رهبری و دیدار چهره به چهره ایشان با مردم کرمانشاه مرهمی بر زخم های آسیب دیدگان از این حادثه است.

وی افزود: تاکید مقام معظم رهبری بر خدمات رسانی و بهبود وضعیت اسکان اضطراری آسیب دیدگان و تامین سرپناه تا قبل از بارندگی ها مهمترین توصیه ایشان به مسئولان بود.

امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: حضور به موقع و اثر گذار سپاه پاسداران و ارتش باعث کاهش میزان تلفات انسانی و تسریع در عملیات آواربرداری و ساخت و ساز شد که جای تقدیر دارد.

 وی تاکیدکرد: از همدلی و همزبانی ملت ایران به خصوص مردم نوع دوست شهرستان لنده که در اهدا و جمع آوری کمک های خود به مردم زلزله زده کرمانشاه سنگ تمام گذاشتند باید قدردانی کرد.

الهی نیا در ادامه با تبریک پیروزی جبهه مقاومت در نبرد با داعش گفت: پایان سیطره خبیثه داعش نشانه ای از اقتدار محور مقاومت در نبرد با داعشیان صهیونیستی _امریکایی بود که این پبروزی را به مقام معظم رهبری و فرمانده رشید سپاه اسلام سردار قاسم سلیمانی و همه رزمندگان و مدافعان حرم تبریک می گوییم.

خطیب جمعه موقت شهرستان لنده گفت: بدون شک مهمترین ثمره مقاومت پیروزی است و در این نبرد به همه ثابت شد که جواب گزافه گویی های دشمنان با پاسخ کوبنده همراه خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: بسیج شجره طیبه ای است که روز به روز بر رشد و تعالی آن به خصوص ترویج و تفکر انقلابی آن در جامعه افزوده می شود.

وی گفت:بسیج به همه ثابت کرد که در اوج مظلومیت همیشه مقتدر، آماده و درمیادن مختلف حاضر است و هموراه به عنوان مدافع اصلی انقلاب و حریم ولایت است.

الهی نیا خاطرنشان کرد: بسیج دربر گیرنده فرهنگ عاشورا، مقابله با ظلم ستیزی، دشمن شناسی، موقعیت شناس، ایستاده در مقابل فتنه ها و حرکت جهادی برای عمران و آبادانی کشور است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: نهم ربیع الاول آغاز حکومت امام عصرحجت ابن الحسن عسکری (عج) است که سرآغاز حکومت ولی عصر پس از سال ها غیبت صغرا است.

وی گفت: یکی از مهمترین وظیفه امت های اسلامی انتظار فرج و دعا برای تعجیل در فرج ایشان است.

الهی نیا خاطر نشان کرد: روز نیروی دریایی را به دلاورمردان حریم امنیت دریایی کشور که مهمترین و استراتژیک ترین مبحث در حوزه مسائل امنیتی است را تبریک می گوییم.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده گفت: وقف یکی از مهمترین مسائل مهم در جامعه است که نیازمند ترویج و تعمیق در جامعه است.

وی در ادامه از خدمات ارزنده شبکه بهداشت و درمان در ارتقای شاخص های سلامت شهرستان، افزایش نوبت دهی سونوگرافی و حضور منسجم پزشکان متخصص در این شهرستان قدردانی کرد.

امام جمعه موقت شهرستان لنده به مسئله آسیب های فضای مجازی و مخاطرات اشاره کرد وگفت: غفلت خانواده ها از مسئله مهم آسیب های فضای مجازی و بازی های رایانه ای همانند نهنگ آبی و سایر بازی ها باعث کم شن بینه اعتقادی و در نتجیه خودکشی فرزندان خواهد شد.

الهی نیا در پایان ضمن اشاره به وضعیت خدمات شهری گفت: خدمت صادقانه به مردم و وفاق و همدلی اعضای شورای شهر باید در بر گیرنده منافع عمومی مردم باشد.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس