آخرین اخبار

پربازدیدها

3. آذر 1396 - 13:14
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: آنچه باعث پیروزی مقتدرانه محور مقاومت و پایان دادن به سیطره خبیثه داعش در سوریه و عراق شد وجود فرهنگ و تفکر بسیجی در عمق بخشی به مبارزات محور مقاومت بوده است.

به گزارشپایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، علی محمدی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لنده با تبریک فرا رسیدن هفته بسیج،‌ گفت: پیروزی ارزشمندی محور مقاومت در منطقه که به رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب و مجاهدت بسیجیان و در رأس آنها حاج‌قاسم سلیمانی محقق شد، در واقع حاکی از وجود تفکر بسیجی و انقلابی در منطقه بوده است

وی افزود: وجود تفکرناب بسیج و ترویج فرهنگ بسیجی در هر کجا که پا به عرصه بگذارد گره‌گشای مسائل و مشکلات است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: هر جا که تفکر بسیجی وارد شده ما دستاوردهای پرافتخاری داشتیم در بحث همین زلزله کرمانشاه شاهد همدلی و همزبانی ارتش، سپاه و بسیج در خدمات رسانی به زلزله زدگان هستیم که نشات گرفته از تفکر بسیجی در خدمات رسانی به مردم است.

وی تاکیدکرد: فرهنگ و تفکر بسیجی آن قدر مهم است که بنیانگذار انقلاب اسلامی با افتخار خود را یک بسیجی نامیده است.

محمدی اظهارداشت: متاسفانه عده ای هم صدا با دشمنان به دنبال حذف این تفکر و فرهنگ ناب هستند که سخت در اشتباه هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: باید تفکر بسیجی در جامعه تقویت شودچرا که این تفکر است که هرکجا که نیاز به بسیج باشد مقتدر و آماده و در صحنه است.

وی گفت: تبعیت از ولایت فقیه یکی از مهمترین شاکله های تفکر بسیجی است که باید در بین بسیجیان و آحاد جامعه نهادینه شود.

 محمدی اظهارکرد: اصلی ترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی و تداوم روز افزون آن مدیریت حکیمانه امام راحل و مقام معظم رهبری بوده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: امروز بسیج آماده تر از هر زمان برای دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب با تبعیت از ولی فقیه زمان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) است.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس