آخرین اخبار

پربازدیدها

4. آذر 1396 - 20:07
دختر یتیم کهگیلویه و بویراحمدی که برای کودکان هم سن و سال در زلزله زدگان کرمانشاه هدایایی تحویل پایگاه های امدادی داده است نامه ای از خود به یادگار گذاشته که اوج محبت و عطوفت به هم نوعان را میرساند.

به گزارش خبرلنده به نقل از پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،دختر یتیم کهگیلویه و بویراحمدی که برای کودکان هم سن و سال در زلزله زدگان کرمانشاه هدایایی اماده  و تحویل داده است نامه ای از خود به یادگار گذاشته است که اوج محبت و عطوفت به همنوعان را میرساند.

این دختر یتیم از مسئولان هلالا احمر درخواست کرده است که وسایل را بین دانش اموزان به طور مساوی تقسیم کند تا کسی ناراحت  و دلخور نشود.

به اطلاع انها برسانید که نگران نباشند ماهمگی از این موضوع بسیار نگران شدیم  و ما هرچه زودتر دست در دست هم به انها کمک می کنیم .

ببخشید فقط تونستم مقدار کمی وسیله تحویل بدهم ، من خودم بابام فوت شده و دارم این نامه را در مدرسه می نویسم و واقعا از این موضوع خیلی ناراحت شدم  و امیداورم از این سختی نجات پیدا کنند.

به کسانی که خانواده هایشان فوت شده اند تسلیت بگویید و انها را همیاری و همدلی کنید.

ضمن اظهار همدردی با کودکان کرمانشاهی اعلام کرده است خانه ما تا کرمانشاه خیلی دوره وگرنه خودم می امدم و انها را امیدواری می دادم .

به اونا بگویید خیلی دستشون دارم  و زندگی موقتی را پیدا کنند.

 
 
 
انتهای پیاک/200

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس